Головна » 2015 » Липень » 11 » ПРЕС-КУР’ЄР. РЕГІОН (№ 56 від 11 липня 2015 року)
17:17
ПРЕС-КУР’ЄР. РЕГІОН (№ 56 від 11 липня 2015 року)

 

х х х

Бюджет Харківської області  перевиконується на 30%. Про це в доповіді на нараді Президента України з керівниками ОДА в Одесі повідомив голова ХОДА Ігор Райнін.

Перевиконання бюджету, за словами губернатора, вперше  за багато років дозволило активізувати його інвестиційну функцію - у розвиток інфраструктури, соціальної сфери. Зокрема, вдвічі зросло фінансування спорту, вчетверо - витрати з обласного бюджету на оздоровлення дітей. Розвивається система охорони здоров’я на селі, готується закупівля нової партії «швидких» для районів області.

х х х

За інформацією заступника голови  обласної державної адміністрації Юлії Світличної, індекс інфляції у червні по Харківській області відносно до попереднього місяця склав 100% при середньому значенні по Україні 100,4%. За цим показником область займає 6 місце серед регіонів України.

х х х

У 2015 році на розвиток регіонів Держбюджетом передбачено 3 млрд. грн.,  з них для Харківщини - 152 млн. грн. За  ці кошти цього року завершать реконструкцію органної зали обласної філармонії, замінять газові котли на модульні котельні на твердому паливі, реконструюють каналізаційні  колектори і системи водопостачання у селах і селищах регіону.

У наступному 2016 році Харківський  області обіцяють виділити вже 226 млн.  грн. До 1 серпня  за дорученням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка має бути  підготовлений перелік інвестиційних проектів на конкурс Мінрегіонбуду на наступний  рік. У 2016-му планується  приділити увагу будівництву фізкультурно-оздоровчих комплексів у районах, реконструкції поліклінік і шкіл.

х х х

Традиційний Великий Слобожанський ярмарок цього року пройде  на майданчику презентаційно-виставкового центру «Радмір Експохол» 5 та 6  вересня. Усі, хто бажає взяти участь у ярмарку, мають подати заявки, а райони - підготувати проекти експозицій до 19 серпня.

Категорія: Прес-кур'єр | Переглядів: 208 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: