Головна » 2015 » Липень » 4 » ПРЕС-КУР'ЄР. Україна (№ 54 від 4 липня 2015 року)
17:08
ПРЕС-КУР'ЄР. Україна (№ 54 від 4 липня 2015 року)

х х х

З 1 липня Україна  припинила закупівлю російського газу в зв’язку із  завершенням  терміну дії додаткової угоди між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром», яка визначала умови співпраці (так званий  «Зимовий пакет»). Головною умовою продовження перемовин щодо умов  постачання газу Росі­йською Федерацією для української сторони, за словами міністра  енергетики та вугільної  промисловості Володимира Демчишина, є обгрунтована й економічно вивірена ціна та зрозуміла формула на весь період опалювального сезону 2015-2016рр.

х х х

За станом на 1 червня 2015 року міжнародні валютні резерви України становили 9,918 млрд. дол. Протягом травня вони зросли більш ніж на 287 млн. дол.  А в червні Національний банк України поповнив золотовалютні резерви ще  на 240 млн. дол. Таким чином,  з  початку року регулятор купив на міжбанківському валютному ринку в резерви 1,3 млрд. дол. - заявив на брифінгу директор департаменту відкритих ринків  НБУ Сергій Пономаренко.

х х х

Верховна Рада ухвалила Закон про внесення змін до Закону «Про  застосування реєстраторів  розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», який звільняє під­приємців першої, другої та третьої груп, що мають річний обсяг доходу менше 1 млн. грн. від обов’язкового використання касових апаратів. Закон також передбачає тимчасове звільнення від санкцій за порушення вимог   законодавства для окремих суб’єктів господарювання.

Переглядів: 188 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: