Головна » 2015 » Травень » 23 » ПРЕС-КУР'ЄР. УКРАЇНА (№ 42 від 23 травня 2015 року)
17:05
ПРЕС-КУР'ЄР. УКРАЇНА (№ 42 від 23 травня 2015 року)

ПРЕС-КУР'ЄР. УКРАЇНА

х х х

Статус учасника бойових дій уже отримали 47 тис. 406 військовослужбовців та   працівників Збройних Сил - учасників антитерористичної операції. Про це під час  брифінгу в Києві повідомив заступник  міністра оборони України Петро  Мехед. За словами заступника міністра  наразі також розроблено механізм щодо спрощення надання статусу учасника бойових дій. В Міністерстві оборони опрацьовано проект відповідного наказу та інструкції про порядок видачі посвідчень. Проект наказу знаходиться на державній реєстрації у Міністерстві юстиції. Відповідно до нього  повноваження  приймати рішення про надання статусу учасника бойових дій надаються  комісіям Генерального штабу, видів Збройних Сил України та військовим комісаріатам. 


х х х

Міністерство оборони України  направило звернення до Кабінету міністрів щодо виділення додаткового фінансування у 2015 році в сумі 7,7 млрд. грн. 3,9 млрд. грн. просять на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям, 1,8 мільярда - на речове  забезпечення бійців, 1,3 мільярда - на харчування особового складу. Крім того, ще 432,5 млн. грн. необхідно на виплату грошової  допомоги сім’ям загиблих та пораненим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, 181,8 млн. грн. - для облаштування навчальних центрів, полігонів, польових таборів і блокпостів, а також  120 млн. грн.  - на виплату грошової  компенсації за піднайом житлових приміщень військовослужбовцями.


х х х

Народні депутати ухвалили закон, що  покращує соціальний захист громадян України, які проходять військову службу під час  особливого періоду. Одним із положень цього закону надається відтермінування від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності педагогічним працівникам із повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є  загальноосвітні навчальні заклади, за умови  повного навантаження на займаній посаді на весь період їхньої роботи за спеціальністю.

 

Переглядів: 200 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: