Головна » 2016 » Червень » 18 » ПОКЛИКАНІ СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ (№50-51 від 18 червня 2016 року)
17:00
ПОКЛИКАНІ СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ (№50-51 від 18 червня 2016 року)

ПОКЛИКАНІ СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ

На державній службі і Н.Ю. Литвиненко, і В.Я. Нестеренко працюють уже більше десяти років. Наталія Юріївна, будучи бухгалтером за освітою, саме на цю посаду і прийшла працювати у Валківську райдержадміністрацію, згодом стала головним бухгалтером. Але шість років тому, коли з’явилася вакансія начальника Архівного відділу Валківської РДА, прийняла рішення перейти на цю роботу. І, як зізнається, жодного разу не пожалкувала про це. Архівна справа – це перш за все – збирання, упорядкування та зберігання документів Національного архівного фонду України, робота з підприємствами, щодо упорядкування документів та передачі їх для зберігання й каталогізації. І тут, як і в бухгалтерії, потрібні чіткість, точність, ретельність і  акуратність.  Саме ці риси вдачі Наталії Юріївни і допомагають їй у щоденній кропіткій праці. А як результат – за показниками роботи Архівний відділ Валківської РДА останні роки займає незмінно лідируючі позиції в області. 
Та  навіть не це найбільше тішить нашого колегу, а, як каже сама, найвищою винагородою за свою працю вважає, коли людина, звернувшись до Архівного відділу, отримує потрібний їй документ і реальну можливість добитися справедливості, захисту своїх прав. Сяючі радістю і надією очі людей, котрим видаєш так потрібні їм довідки, щирі слова вдячності – це те, що приносить найбільше задоволення від роботи, тим більше для спеціаліста, фахові обов’язки якого на попередніх посадах не були напряму пов’язані з роботою з людьми.
В.Я. Нестеренко навпаки, більше двох десятків років віддавши роботі в колективі Валківського відділення «Укрпошти», завжди працював з людьми.  Важливою частиною його посадових обов’язків це залишається і зараз. Адже Віктор Якович у райдержадміністрації є заві­дуючим сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури. Отож саме він відповідає за дотримання законодавства у  цих сферах, вирішення різного роду проблемних питань у роботі підприємств житлово-комнальної галузі. До очолюваного ним сектору передаються до розгляду та вирішення звернення, скарги громадян щодо роботи ЖКГ. І кожному з цих питань Віктор Якович намагається приділити максимум уваги і професіоналізму, бо добре усвідомлює рівень власної відповідальності як за збалансовану, ефективну роботу надавачів послуг та виконавців робіт, так і за те, щоб ці послуги і роботи максимально відповідали потребам споживачів та замовників. 
А ще при всій своїй завантаженості величезним обсягом посадових обов’язків, з якими він успішно справляється, Віктор Якович завжди знаходить час для товариського спілкування з колегами. Відповідальний, урівноважений, комунікабельний, надійний, коли треба, і словом порадить, і влучним жартом звеселить. Саме за ці якості шанують В.Я. Нестеренка у нашому, переважно жіночому колективі, і саме такі люди, як Н.Ю Литвиненко та В.Я. Нестеренко справді можуть служити гідним прикладом державного службовця, покликаного служити людям.


Н. Желевська, 
керівник апарату Валківської РДА. 

 

Переглядів: 235 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: