Головна » 2015 » Листопад » 28 » ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ - ДО КІНЦЯ РОКУ (№ 98 від 28 листопада 2015 року)
17:01
ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ - ДО КІНЦЯ РОКУ (№ 98 від 28 листопада 2015 року)

ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ - ДО КІНЦЯ РОКУ

До завершення нинішнього року  залишилося трохи більше місяця. Тож громадянам, які мають право на податкову знижку і хочуть її отримати за підсумками минулого року,  потрібно поспішити з поданням податкової декларації за 2014 рік. Прийом таких  декларацій здійснюється Валківським відділенням Нововодолазької ОДПІ до кінця 2015 року.
Хочу нагадати, хто ж має право на податкову знижку. Це - громадяни, які 2014 року отримували дохід у вигляді  заробітної плати та сплачували протягом року: за навчання закладам освіти за себе або членів сім’ї першого ступеня споріднення;  проценти за іпотечним житловим кредитом. Надається право на податкову знижку також громадянам, які сплачували  суму страхових внесків, премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя,  суму внесків за договором недержавного  пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом  з недержавним пенсійним фондом, а також внески на  банківський депозитний рахунок, на пенсійні вклади за себе або членів своєї сім’ї.
Право на податкову знижку поширюється також на громадян, які протягом року сплачували за допоміжні репродуктивні технології; за оплату державних послуг, пов’язаних із всиновленням дитини; за переобладнання транспортного засобу; за будівництво (придбання) доступного житла.
Громадяни ж, які не скористаються своїм правом на отримання податкової знижки за наслідками звітного 2014 року, втрачають можливість використати таке право в наступних роках. 

Н. ГАБЄЛКОВА,
начальник Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ.

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 236 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: