Головна » 2016 » Січень » 12 » ПОЧАВСЯ КОНКУРС "РАЗОМ У МАЙБУТНЄ"
16:06
ПОЧАВСЯ КОНКУРС "РАЗОМ У МАЙБУТНЄ"

ПОЧАВСЯ КОНКУРС "РАЗОМ У МАЙБУТНЄ"

У Харківській обласній раді пройшло засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», на якому було затверджено конкурсну документацію, а також вирішено з 6 січня розпочати прийом та реєстрацію конкурсних заявок міні-проектів на п’ятий, ювілейний рік проведення конкурсу «Разом в майбутнє». Подати заявку на участь в конкурсі можна буде до 7 березня поточного року.

Під час засідання членами Комітету був затверджений план проведення конкурсу в 2016 році. Згідно з ним розгляд та оцінювання міні-проектів, а також визначення міні-проектів - переможців конкурсу триватиме до 8 квітня. А внесення змін до обласного бюджету в частині передачі субвенцій відповідним районним та міським бюджетам прогнозовано здійснити до 29 квітня.
В цьому році Положенням про порядок проведення конкурсу визначено три основні номінації, за якими обиратимуться міні-проекти - переможці:
• «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків, замі­на систем опалення, заміна систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, упровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
• «Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаці­йних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
•«Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).
Нагадаємо, що обсяг фінансування одного міні-проекту в 2016 році визначений в сумі до 200 тис. грн.
Прийом міні-проектів у паперовому вигляді здійснюватиметься секретаріатом Конкурсного комітету у робочі дні з 09:00 до 18:00 за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1-й під’їзд, 1-й поверх, к. 3, або поштовим відправленням на адресу: 61200, м. Харків, вул. Сумська, 64, Харківська обласна рада, Конкурсний комітет.

 

(За матеріалами офіційного веб-сайту Харківської обласної ради http://www.oblrada.kharkov.ua)

 

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 475 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: