Головна » 2015 » Грудень » 8 » ПЕРШИЙ СНІГ - ВЖЕ СТИХІЯ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)
17:53
ПЕРШИЙ СНІГ - ВЖЕ СТИХІЯ (№ 101 від 8 грудня 2015 року)

ПЕРШИЙ СНІГ - ВЖЕ СТИХІЯ

Цьогорічна зима видалася пунктуальною і прийшла чітко за календарем - 1 грудня. Але відразу показала свій норов - за  кілька годин на Харківщині випала   майже половина місячної норми опадів. Причому густий мокрий сніг, що обліпив усе довкола, змінився різким вітром. А це, в свою чергу, призвело до масових обривів дротів ліній електропередач, повалення дерев та заметів на автошляхах. Найбільше від наслідків стихії постраждали дев’ять районів області, у тому числі, й Валківський.


Третина населених пунктів Валківщини були знеструмлені. А в другій половині дня 2 грудня у зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт на високовольтній  лінії електропередач від електропостачання на кілька годин був відімкнений увесь Валківський та сусідні райони.
Для ліквідації наслідків стихії  були залучені всі причетні до цього служби району. Зокрема, сім ремонтних бригад Валківського РЕМу, які ліквідують пориви електромережі. За станом на ранок п’ятниці, коли верстався номер, як повідомила служба з надзвичайних ситуацій району, у нас без світла зовсім або частково   залишались частина районного центру, а також села Кобзарівка, Благодатне, Олександрівка, Серпневе, Костів, Литвинівка, Черемушна та сел. Старий Мерчик. Не було відновлено електропостачання у Черемушнянському і Серпневому навчально- виховних комплексах та Старомерчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Загалом по району освітні заклади в ці дні працювали в скороченому режимі.
Шляхові господарства активно долучилися до розчищення доріг від снігу та прибирання повалених дерев, що заважали руху автотранспорту. Для посипання доріг і забезпечення безпеки руху, за даними відповідних служб, було використано 316 кубометрів піску та 32  тонни солі. Вжиті заходи дали можливість повністю відновити транспортне сполучення та  рух маршрутних автобусів на Високопілля, Комишувату, Старий Мерчик і Заміське, де з цим,  за інформацією директора ВАТ «Валківське АТП-16341» Н.І. Тридуб, було найбільше проблем.
Служба цивільного захисту райдержадміністрації звертає  увагу жителів району на наступне:
- з метою недопущення нещасних випадків категорично забороняється наближатися до обірваних дротів електромереж та самостійно проводити їх ремонт;
- уважно слідкуйте за роботою газового обладнання в помешканнях, де  автоматика працює на електроживленні;
- в негоду утримуйтеся від поїздок власним автотранспортом.
Про випадки обриву ліній електропередач, снігові замети, повалення дерев та інші наслідки стихії повідомляйте відповідним службам або, якщо з ними немає можливості зв’язатися, - у райдержадміністрацію за тел. 5-11-41.

 

Підготувала І. ТЕРЕЩЕНКО.

Переглядів: 210 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: