Головна » 2017 » Квітень » 8 » ПЕРША П'ЯТІРКА ВЕСНЯНОГО ПРИЗОВУ-2017 (№ 28 від 8 квітня 2017 року)
17:00
ПЕРША П'ЯТІРКА ВЕСНЯНОГО ПРИЗОВУ-2017 (№ 28 від 8 квітня 2017 року)

ПЕРША П'ЯТІРКА ВЕСНЯНОГО ПРИЗОВУ-2017

Людно і гамірно було минулого понеділка біля Валківського райвійськкомату. Мешканці кількох населених пунктів району зібралися тут, щоб урочисто  провести на строкову військову службу першу п’ятірку юнаків цьогорічного весняного призову: Віталія Губського з Валок, Максима Халимоненка з Ков’яг, Дмитра Причину з Перекопу, Євгена Індика з Гонтового Яру та Владислава Косенка з Мельникового.
Побажати  хлопцям добросовісно виконувати свій військовий обов’язок, гідно представляти  рідний край у військових частинах, де вони будуть служити, до райвійськкомату цього дня  прийшли  голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержад­міністрації Костянтин Жидков. Вручивши кожному обереги, благословив юнаків на службу настоятель  Свято-Преображенського  храму м. Валок Іван Пилипів. Чесно і достойно нести  військову службу хлопцям побажав і районний військовий комісар Олександр Сіренко, а також порекомендував бережно  ставитися до ще одного  важливого  документа, котрий з рук воєнкома отримали призовники - військового квитка.
Докладно відповів Олександр Анатолійович і на запитання щодо умов проходження служби, харчування тощо, а також запевнив, що до зони  проведення антитерористичної  операції  військовослужбовці строкової  служби  відповідно  до розпорядження, підписаного Президентом України, не направляються, незалежність України там захищають бійці контрактної служби.


Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

Переглядів: 144 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: