Головна » 2015 » Серпень » 22 » ПЕРІОДИКА ВІД "НІКИ" (№ 68 від 22 серпня 2015 року)
17:02
ПЕРІОДИКА ВІД "НІКИ" (№ 68 від 22 серпня 2015 року)

ПЕРІОДИКА ВІД "НІКИ"

    У нинішній економічній нестабільності  бібліотекам непросто поповнювати свої фонди новою літературою, періодикою. А як свідчить практика, чимало читачів приходять у книгозбірню саме для того, щоб почитати пресу, адже  зараз не кожен може дозволити собі передплатити кілька газет чи журналів.
От і у нас, в бібліотеці Баранового, періодичні видання відвідувачі запитують щодня. Але так сталося, що сільська рада, яка виділяла бібліотеці кошти на передплату найбільш популярних у читачів журналів у першому  півріччі поточного року, через обмеженість фінансування допомогти нам з передплатою на друге півріччя не змогла.
    Тож щоб не залишати односельців без  звичної для них преси, звернулися з проханням про спонсорську підтримку до керівника СТОВ «Ніка» О.М. Осєтрова, про якого доводилося чути чимало позитивних відгуків. І мені довелося особисто пересвідчитися, що Олександр Миколайович - людина справді небайдужа, і потреби нашої громади сприймає з увагою. На виділені господарством кошти бібліотека з червня до кінця року передплатила до 20 найменувань періодичних видань, у тому числі пізнавальні журнали для малечі і старшокласників. Цікаві видання знайдуть для себе і дорослі читачі. 
    Від себе і читачів бібліотеки щиро  дякую О.М. Осєтрову за підтримку, бажаю йому  здоров’я, удачі та продовжувати свою благородну справу допомагати людям.

В. ПЕТРЕНКО,
завідуюча бібліотекою с. Баранового.

Категорія: Без категорії | Переглядів: 197 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: