Головна » 2015 » Вересень » 19 » ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА І ЖИВА (№ 76-77 від 19 вересня 2015 року)
17:28
ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА І ЖИВА (№ 76-77 від 19 вересня 2015 року)

ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА І ЖИВА

  З року в рік ранок цього дня  у Валках розпочинається традиційно - урочистою ходою до Меморіалу Слави і мітингом-реквієм, під час якого всі ми вшановуємо пам’ять про  визволителів нашого міста у роки Великої Вітчизняної, воїнів-земляків, які не повернулися з війни та відійшли у вічність вже після  її закінчення.
Але щораз ті історичні події  переживаються і сприймаються по-новому, ніби відсвічуючись в різних ракурсах крізь призму історії й сучасності.
   Останні два роки складаємо ми шану не лише  сивочолим фронтовикам-ветеранам, котрих у Валках  вже можна полічити на пальцях, а з одним із них - Михайлом Васильовичем Хворостом - Валки попрощалися саме в День визволення. Мирним небом над нашим краєм завдячуємо ми і тим, хто сьогодні на східних рубежах України відстоює мир, незалежність і  суверенітет нашої держави.
Саме тому болем і щемом у серці кожного, як колись, так і зараз, відгукнулися слова пісні, що ввійшла до скарбниці класики пісенної творчості про війну, «Балада про матір» у неперевершеному виконанні Раїси Сургаєнко.
   Про події 72-річної давнини і сучасність говорили, звертаючись до валківчан, керівники міста й району, депутат обласної ради Вікторія Казакова та голова районної організації ветеранів Валентина Клочко. І до всіх традиційних побажань щастя, здоров’я, благополуччя неодмінно кожен зичив миру в нашій  державі, за який воювали наші діди й прадіди, і  на який  усі ми  так сподіваємося і чекаємо зараз.


Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 216 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: