Головна » 2015 » Липень » 20 » ПАХНУТЬ СВІЖОЮ ФАРБОЮ КЛАСИ (№ 59 від 21 липня 2015 року)
17:06
ПАХНУТЬ СВІЖОЮ ФАРБОЮ КЛАСИ (№ 59 від 21 липня 2015 року)

ПАХНУТЬ СВІЖОЮ ФАРБОЮ КЛАСИ

Ще в зеніті літо, і дітвора, насолоджуючись всіма його барвами, не часто згадує про школу. Та час летить швидко - мине трохи більше місяця, і шкільний дзвоник знову покличе дітей на навчання. Щоб розпочали його юні олександрівці в затишних, оновлених приміщеннях, їх батьки та вчителі доклали чимало зусиль. Тож нині класні кімнати вже готові  прийняти учнів. Тут  пофарбовано вікна, підлогу, а там, де була така  потреба - і стіни.

Необхідні ремонтні роботи виконано в коридорах. Діти проводять тут чимало часу, отож ми зробили все, щоб   їм і на перервах було комфортно.

Важливо також належним чином підготувати школу до зими. Торік ми  утеплили зовнішню  тепломережу, нині вже перевірили утеплення - воно в задовільному стані.  Важливим етапом у підготовці навчального закладу до зими є повірка  вимірювальних приладів та газового обладнання  котельні. Допомагають нам у її проведенні фахівці господарчої групи відділу освіти. Вони  відправили прилади на повірку в організацію, яка займається даним видом робіт.

Дбаємо також і про створення безпечних умов навчання для дітей, зокрема, про пожежну безпеку. Так, за допомоги фахівців господарчої групи відділу освіти ми здали  вогнегасники на перезарядження в одну з харківських фірм.

Є у нас і проблеми, вирішити які власними зусиллями нам поки що не під силу. Дуже  хотілося б замінити вікна на   енергозберігаючі, але коштів на це немає.  Отож доведеться, як і торік, ретельно утеплювати їх.

Загалом же весь намічений обсяг робіт з ремонту класних кімнат і коридорів ми виконали. Хочу щиро подякувати за це  нашим надійним помічникам - батькам. Зичу всім здоров’я і сподіваюся на подальшу співпрацю.

В. КОСТИЛЬОВА, 
заступник директора Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Категорія: Освіта | Переглядів: 226 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: