Головна » 2015 » Червень » 23 » ОПЕРАЦІЯ "ЛІТО-2015" (№ 51 від 23 червня 2015 року)
17:05
ОПЕРАЦІЯ "ЛІТО-2015" (№ 51 від 23 червня 2015 року)

ОПЕРАЦІЯ "ЛІТО-2015"

Із початком шкільних канікул райвідділ міліції розпочав  проведення оперативно-профілактичних заходів “Літо-2015”. Мета їх – запобігання скоєнню неповнолітніми кримінальних та адміністративних правопорушень, а також вчиненню протиправних дій щодо дітей. Здійснюватимуться ці заходи в районі протягом  оздоровчого періоду, тобто з 25 травня по 31 серпня.

Саме під час канікул діти нерідко залишаються без постійної уваги з боку дорослих, і тому, як свідчить  практика, зростає кількість випадків дитячого травматизму та різних неприємних ситуацій. Недопущення таких випадків – головне завдання оперативно-профілактичної операції “Літо-2015”. Тож нині правоохоронці цілеспрямовано працюють з батьками, а також систематично проводять рейди-перевірки роботи закладів торгівлі і громадського харчування з метою виявлення порушень правил торгівлі спиртним та тютюновими виробами, зокрема продажу їх неповнолітнім.

Такі порушення, на жаль, ще трапляються. Так, з початку нинішнього року  кримінальною міліцією спільно зі службою в справах дітей райдержадміністрації виявлено п’ять адмінпорушень, скоєних щодо неповнолітніх, та складено відповідні протоколи. У Валках було виявлено  два випадки продажу слабоалкогольних напоїв підліткам. Два адмінпорушення сталося і на території Баранівської сільської ради. Це – вчинення насильства в сім’ї та доведення неповнолітнього до стану сп’яніння. За обома фактами складено  адмінпротоколи. А під час проведення відпрацювання території району  встановлено факт порушення  порядку перебування дітей у  розважальному закладі. За цей же період виявлено 48 випадків невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Всіх винних у вчиненні правопорушень притягнуто  до  відповідальності. З ними проведено профі­лактичні бесіди.

А на  закінчення хочу звернутися до  батьків з настійним проханням постійно цікавитися тим, як, де і з ким проводять свій вільний час їх сини та доньки, більше уваги приділяти організації  дозвілля дітей, ні в якому разі не дозволяти їм самостійно, без нагляду дорослих купатися у водоймах. Тільки в такому разі відпочинок дітей буде і цікавим, і безпечним.

 

Л. Лихоман,
оперуповноважений кримінальної міліції в справах дітей РВ ГУМВС України в області.

Переглядів: 385 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: