Головна » 2016 » Жовтень » 4 » ОЛЕКСАНДР БІЛОВОЛ ПРО УКРАЇНСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ, ДЕРЖБЮДЖЕТ-2017 ТА ДЕРЖАВНИЦЬКУ ПОЗИЦІЮ (№81 від 4 жовтня 2016 року)
17:01
ОЛЕКСАНДР БІЛОВОЛ ПРО УКРАЇНСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ, ДЕРЖБЮДЖЕТ-2017 ТА ДЕРЖАВНИЦЬКУ ПОЗИЦІЮ (№81 від 4 жовтня 2016 року)

ОЛЕКСАНДР БІЛОВОЛ
ПРО УКРАЇНСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ,
ДЕРЖБЮДЖЕТ-2017
ТА ДЕРЖАВНИЦЬКУ ПОЗИЦІЮ 

В Україні триває бюджетний процес, і питання формування Державного бюджету на 2017 рік сьогодні турбує усіх українців. Адже людям необхідно розуміти, як вони житимуть наступного року і що зможуть собі дозволити. «Чи зможуть українці платити за новими тарифами за комунальні послуги, коли розпочнеться опалювальний сезон?», «Чи будуть проіндексовані їх заробітна плата і пенсія?», «Чи будуть ліки у лікарнях?» «Чи зможуть їх діти ходити до школи?» Усі ці болючі й хвилюючі для кожного пересічного громадянина запитання озвучив з парламентської трибуни народний депутат України, наш земляк Олександр Біловол, виступаючи на пленарному засіданні Верховної Ради України 20 вересня цього року.

На початку свого виступу народний обранець звернувся до президії Парламенту та присутніх на засіданні колег – депутатів Верховної Ради – із закликом стоячи привітати наших рекорд­сменів-паралімпійців, які щойно повернулися з Ігор у Ріо-де-Жанейро, встановивши на Паралімпіаді-2016 понад сто рекордів у трьох видах спорту і посівши почесне ІІІ місце в загальнокомандному заліку.
«117 разів у столиці Бразилії гордо й урочисто піднімався Державний Прапор України, - зазначив Олександр Біловол. – Закликаю уряд і Верховну Раду України приділити велику увагу патріотам нашої держави – паралімпійцям, усіляко підтримати їх і продемонструвати нашу увагу до спорту.»
А далі у своєму виступі народний депутат чітко і конкретно озвучив основні принципові вимоги депутатської групи «Відродження» до параметрів Державного бюджету на 2017 рік.
«По-перше. Збіль­шення соціальних стандартів у 2017 має бути не нижчим, ніж темпи інфляції за останні два роки, - наголосив О. Біло­вол. Соціальні стандарти в 2017 році мають бути збільшені, щонайменше, у 1,5 рази, а не на 10 відсотків, про що йдеться в проекті Держбюджету.
Ми вимагаємо, щоб прожитковий мінімум в нашій державі становив 2709 гривень, а найголовніше, щоб це було започатковано наступного року», – заявив Олександр Біловол.
«По-друге. В бюджеті на 2017 рік мають бути передбачені стипендії студентам, державне фінансування професійно-технічної освіти, а також фінансування наукових установ. Ми повинні звернути увагу на нашу наукову діяльність, - зазначив народний обранець. - Особливо додаткового фінансування потребує Національна академія наук і галузеві академії - медична, педагогічна, правова, аграрна тощо.
У бюджеті на 2017 рік повинно бути передбачене виконання обіцяної програми «Шкільний автобус», яка мала бути реалізована ще в 2016 році.»
По-третє. Олександр Біловол закликав Кабінет міністрів оприлюднити текст оновленого Меморандуму з МВФ і зазначив, що під час переговорів з Фондом уряд має займати державницьку позицію.
«Ми повинні людям сказати, хто формує бюджет 2017 року – Кабмін чи Міжнародний валютний фонд! МВФ знову ставить питання зменшення пільгових гарантій, соціальних стандартів, підняття пенсійного віку, закриття шкіл і лікарень. Ми звертаємось до Кабміну: схаменіться та займіть державницьку позицію», – наголосив Біловол.
«Найголовніше, що вже почало лунати з вуст наших можновладців, - питання продажу земель сільгосппризначення. Земля – це надбання нашого народу. І право народу – бути власником землі й вирішувати подальшу долю своєї годувальниці!» – підсумував наш земляк, народний депутат України Олександр Біловол.

 

До друку підготувала Н. БОНДАР.

Переглядів: 204 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: