Головна » 2016 » Січень » 5 » ОГОЛОШЕНО ПРИПИСКУ (№ 3 від 5 січня 2016 року)
17:20
ОГОЛОШЕНО ПРИПИСКУ (№ 3 від 5 січня 2016 року)

ОГОЛОШЕНО ПРИПИСКУ

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»  з 04 січня по 31 березня  2016 року  оголошується приписка громадян 1999 року народження до призовної дільниці Валківського районного військового комісарі­ату Харківської області.
Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 1999 року включно, які пос­тійно або тимчасово проживають  на території Валківського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше. 
Керівники під­при­ємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовних дільниць, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку у військовий комісаріат.
Приписка до  призовних  дільниць  проводиться  з метою взяття громадян на облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової   служби,   встановлення  рівня  освітньої  підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки.  Крім того,  у період приписки вивчаються ділові і моральні якості допризовників.
Громадянам, приписаним до призовної дільниці, в період з 04 січня по 31 березня 2016 року видається посвідчення про приписку до призовної дільниці, в якому зазначаються права і обов’язки з додержання правил військового обліку, відповідальність за порушення цих правил.
Звертаємо вашу увагу на те, що без приписного посвідчення в подальшому неможлива зміна реєстрації, вступ до середніх та вищих навчальних закладів, працевлаштування. 
Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Валки вул. 1-го Травня, 9, в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках.
Громадяни зазначеного віку, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 1 лютого 2016 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

О.Сіренко,
військовий комісар Валківського районного військового комісаріату, підполковник.

Переглядів: 180 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: