Головна » 2016 » Серпень » 30 » НОВОСІЛЛЯ ЦЕНТРУ АДМІНПОСЛУГ (№71 від 30 серпня 2016 року)
17:00
НОВОСІЛЛЯ ЦЕНТРУ АДМІНПОСЛУГ (№71 від 30 серпня 2016 року)

НОВОСІЛЛЯ ЦЕНТРУ АДМІНПОСЛУГ

Серед святкових заходів на відзначення в районі 25-ї річниці Незалежності України було  й урочисте відкриття нового  приміщення Центру надання адміністративних послуг рай­держ­адміністрації. Розташоване в центрі Валок, у зручному для відвідувачів місці за адресою: проспект Г. Сковороди, 10 (навпроти відділення «Укртелекому»), просторе,  щойно  відремонтоване приміщення Центру тепер цілком відповідає своєму призначенню. Його підготовка, фінансування ремонтних робіт стало  результатом тісної  співпраці влади й інвесторів у рамках угоди про співпрацю компанії «Укр­газвидобування» з Харківською облдержадміністрацією за особистого сприяння її голови  І.Л. Райніна.  Долучилися до цієї  потрібної  справи й керівники місцевих сільгосппід­приємств. 
Вітали колектив Центру з новосіллям керівники райо­ну В.І. Войтенко та В.П. Оноша. З напутнім словом на добрі справи звернувся, виконуючи чин  освячення нового приміщення, настоятель  Свято-Преображенського храму Валок протоієрей Іван Пилипів.
Почесне право  урочисто відкрити оновлений Центр  було  надане депутатам районної ради - генеральному директору ПСП «Маяк» Г.Є. Губському та приватному підприємцю О.Л. Педуну, за сприяння яких було  завершено ремонтні роботи. Як годиться, хлібом сіллю зустрічала гостей начальник Центру С.Г. Калембет.
Того ж дня Центр надання адмінпослуг розпочав свою роботу, прийнявши перших відвідувачів. Ними стали юні мешканці району, яким голова райдержадміністрації урочисто вручив паспорти громадян України і тепло  привітав з цією важливою  в їх житті подією.           

 

Кор. «СН».
Фото І. Цікало.

 

Категорія: Події району та міста | Переглядів: 228 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: