Головна » 2017 » Січень » 12 » НОВОРІЧНА КАЗКА: НОВИЙ ФОРМАТ (№ 2,3 від 6 січня 2017 року)
17:02
НОВОРІЧНА КАЗКА: НОВИЙ ФОРМАТ (№ 2,3 від 6 січня 2017 року)

НОВОРІЧНА КАЗКА: НОВИЙ ФОРМАТ

Фотогалерея до матеріалу

Казкове дійство біля святкової  ялинки уже багато  років поспіль у перші новорічні дні збирає  повен зал районного  народного  дому «Іскра». До його  підготовки активно  долучаються юні таланти нашого краю, перевтілюючись в улюблених героїв казок і фільмів, а також  керівники району, депутати різних рівнів, які заздалегідь піклуються про те, щоб  жодна дитина, присутня на святі, не   пішла  з нього  без гарного  настрою і солодкого подарунка. Цього ж року в «Іскрі» була дійсно  рекордна кількість  глядачів, котрі зайняли  не лише всі стільці в залі, а й сходи поруч з ними. І організатори свята неабияк  старалися,  щоб виправдати таку увагу глядачів та шанувальників Новорічної казки. 
Особливістю цьогорічного  свята стала  новорічна  вистава, яку справді майстерно зіграли старшокласники - ліцеїсти Даніїл Легеня, Влад Харченко, Тетяна Олійник, Настя Корецька, Олександра Нерука та Денис Шевченко. Захоплено  долучилась до цієї  компанії і талановита  учениця Ков’я­зького НВК Альона Панченко. Дебютом на валківській сцені у ролі режисера і сценариста це дійство стало  для ще однієї талановитої дівчини, випускниці Баранівської ЗОШ Вікторії Каліненко - у шкільні роки активної учасниці художньої самодіяльності, а нині - акторки та викладачки акторської  майстерності і сценічної мови для підлітків Харківської студії театру і кіно «Лік».
Для багатьох ця коротенька театралізована вистава стала справжнім відкриттям - як щодо  акторського  потенціалу нашої молоді, та й не тільки, так і стосовно технічних можливостей головної сцени  району.
Радо підхопили святкову атмосферу і присутні на виставі керівники району Віктор Войтенко та Віталій Оноша, а також депутат обласної  ради  Сергій Пієв та депутат Верховної  Ради України Олександр Біловол. Дружно піднявшись на сцену, вони тепло  поздоровили всіх з Новорічними  святами побажали всіляких гараздів та запросили  отримати  приготовлені солодкі подарунки.
Продовжили новорічну казку юні учасники художньої самодіяльності Валкі­вщини цікавими  танцювальними номерами, веселими піснями, жартами - усім, що створює справжню  атмосферу свята, дива, творчості.

 

Фото І. ТЕРЕЩЕНКО. 

 

Переглядів: 247 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: