Головна » 2017 » Січень » 31 » НОВИМ КОМП'ЮТЕРАМ РАДІЮТЬ ШКОЛЯРІ (№ 9 від 31 січня 2017 року)
17:00
НОВИМ КОМП'ЮТЕРАМ РАДІЮТЬ ШКОЛЯРІ (№ 9 від 31 січня 2017 року)

НОВИМ КОМП'ЮТЕРАМ РАДІЮТЬ ШКОЛЯРІ

Школи Харківщини отримали 1419 комплектів комп’ютерного обладнання з Китайської Народної  Республіки. Надій­шла оргтехніка у наш регіон відповідно  до угоди між урядами України та Китаю.  Таке технічне переоснащення загальноосвітніх закладів стало можливим завдяки лідируючим позиціям Харківщини в галузі осві­ти  та активній участі у міжнародних  проектах і створенні мережі опорних шкіл.
- Ми продовжуємо зміцнювати матеріально - технічну базу шкіл  регіону. Хороша взаємодія з Кабінетом міністрів України і те, що Харківська область  має  авторитет у міжнародних  партнерів, сприяють залученню в регіон істотної  матеріальної допомоги - зазначила голова Харківської  ОДА Юлія  Світлична. Це найбільша партія такого  навчального  обладнання,  яке поставлено  у загальноосвітні навчальні заклади області за останні роки. Комп’ютери встановлюють   у сільських  і міських  школах області, бо освіта повинна бути однаково якісною і доступною для дітей і в селі, і в місті - наголосила Юлія  Олександрівна, - але акцент робимо на сільську  освіту і продовжуємо впроваджувати нові технології.
Нове устаткування на Харківщині отримає  141 навчальний  заклад. Кожен  комп’ютер повністю відповідає сучасним вимогам і має ліцензійне програмне забезпечення.
Чотири навчальні заклади нашого  району теж  отримали нову комп’ютерну техніку. Минулої середи керівники району  Віктор Войтенко і Віталій Оноша, а також заступник голови РДА Наталія Осадча, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел та міський голова Валерій Скрипніченко з приємною місією завітали до Валківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та ліцею імені Олександра Масельського. По  15 новеньких комп’ютерів поповнили матеріально-технічну базу цих  навчальних закладів. А наступного  дня комплектам комп’ютерної техніки щиро раділи учні Шарівської та Баранівської  загальноосвітніх шкіл.

 

Фото Т. ОЛЬХОВСЬКОЇ.

 

Переглядів: 174 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: