Головна » 2015 » Жовтень » 27 » НОВЕ В НАДАННІ КОНСУЛЬТАЦІЙ (№ 89 від 27 жовтня 2015 року)
17:02
НОВЕ В НАДАННІ КОНСУЛЬТАЦІЙ (№ 89 від 27 жовтня 2015 року)

НОВЕ В НАДАННІ КОНСУЛЬТАЦІЙ

З 1 вересня 2015 року набули чинності зміни до Податкового кодексу України щодо зменшення тиску на платників податку, внесені Законом України від 17 липня 2015 року №655-VІІІ. Стосуються вони, зокрема, і порядку надання  контролюючими органами індивідуальних та узагальнюючих  письмових консультацій.
Щодо порядку  надання узагальнюючих письмових консультацій, то Законом №655 змінено саме визначення такої консультації. Згідно зі статею 14 Податкового Кодексу в редакції Закону №655 дана консультація - це оприлюднення позиції центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, тобто позиції Державної фіскальної служби в тому чи іншрму питанні.
Даються узагальнюючі письмові консультації у випадках, коли з певного  питання до ДФС надходить багато звернень з того чи іншого питання. Такі консультації підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті ДФС.
Індивідуальні податкові консультації надаються платникам податків головними управліннями ДФС в областях у письмовій або електронній формі. Платники податків нашого району можуть звернутися за такою консультацією безпосередньо до головного управління ДФС в Харківській області або до Валківського відділення Нововодолазької   ОДПІ, працівники якого направлять дане звернення до Головного управління ДФС в області. Консультації не лише надаються в письмовій чи електронній формі, а й оприлюднюються на сайті управління (без зазначення прізвища, ім’я та по батькові платника податків та його податкової адреси).
Контролюючі органи ДФС на райо­нному рівні мають право надавати консультації платникам податків тільки в усній формі.

Н. ГАБЄЛКОВА,
начальник Валківського від­ділення Нововодолазької ОДПІ.

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 212 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: