Головна » 2015 » Вересень » 5 » НАЗАВЖДИ - ПЕРШИЙ УЧИТЕЛЬ (№ 72 від 5 вересня 2015 року)
17:03
НАЗАВЖДИ - ПЕРШИЙ УЧИТЕЛЬ (№ 72 від 5 вересня 2015 року)

НАЗАВЖДИ - ПЕРШИЙ УЧИТЕЛЬ

     Кожен приходить у цей світ, щоб виконати своє призначення, залишити по собі   добрий слід. Як він це зуміє реалізувати, значною мірою залежить від правильного вибору ним свого життєвого шляху. Якщо  людина живе, творячи добро,  віддаючи свої сили, уміння, хист іншим, вона зможе  подолати будь-які труднощі в досягненні своєї   мети, її шануватимуть і цінуватимуть оточуючі.
     Ось так свого часу зуміла знайти своє покликання в освітянській справі знана і шанована в Огульцях Надія Олексіївна  Коноваленко - педагог нашої школи з багаторічним стажем. Родом із Сахновщини, свій шлях у професію вона починала зі шкільної лави, де визначила для себе майбутній фах - учителя  початкових класів.
     Після закінчення Полтавського педінституту вона разом з чоловіком  Василем Єгоровичем прибула на роботу в наше село. Місцева школа стала для неї першим і єдиним місцем  роботи, а Огульці - рідною домівкою, не менш дорогою, ніж її мала батькі­вщина. За ті  десятиліття, що мешкає в Огульцях, Надія Олексіївна  по-справжньому прикипіла душею до  села, його людей, своїх маленьких школяриків, для яких завжди залишається турботливою і терплячою, як любляча мама.
     Вже скоро 35 років Надія Олексіївна   навчає шкільну малечу читати, писати, рахувати, правильно формувати свої думки, дає ті знання, з якими діти впевнено переходять з початкових у наступні класи. При цьому вона постійно вчиться й сама, запроваджує в свою учительську практику новітню педагогічну методику і на кожному занятті створює для своїх  вихованців умови для засвоєння учбового матеріалу. Відмінний фахівець, Надія Олексіївна керує методоб’єднанням вчителів початкових класів нашої школи. За багаторічну  викладацьку  і виховну роботу має трудові відзнаки, заслужений авторитет і повагу в учнів та їх батьків. Вона й сама турботлива,  любляча мама своїх синів і доньки, а тепер ще й бабуся двох онуків, якими дуже пишається. 
    Крім педагогічної діяльності, Надія Олексіївна  успішно виконує  обов’язки депутата сільської ради, а це - чимало громадських  доручень, звертань односельців, прояв особистої громадянської позиції.
    Нещодавно Надія Олексіївна відзначила  свій ювілей. Та, незважаючи  на ранню осінь свого життя, вона, як завжди,  випромінює оптимізм, любов до учнів і професійний запал. Вітаючи  шановну ювілярку, зичимо їй здоров’я, бадьорості, довгих років щасливого життя, професійної наснаги.

 

Р. КОТЛЯР,
голова ветеранської організації Огульців.

Категорія: Наші земляки | Переглядів: 218 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: