Головна » 2015 » Липень » 4 » НАЗАСАДАХ ВІДКРИТОСТІ І ПРОЗОРОСТІ (№ 54 від 4 липня 2015 року)
17:02
НАЗАСАДАХ ВІДКРИТОСТІ І ПРОЗОРОСТІ (№ 54 від 4 липня 2015 року)

НА ЗАСАДАХ ВІДКРИТОСТІ І ПРОЗОРОСТІ

З метою забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) загальний відділ та сектор масових комунікацій апарату райдержадміністрації, як розпорядники інформації, виконують свої повноваження, дотримуючись умов прозорості та відкритості діяльності. Оприлюднення публічної інформації та розгляд запитів на інформацію перебувають під постійним контролем керівництва.

Протягом ІІ кварталу 2015 року  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації оприлюднені: 165 розпоряджень голови районної державної адміністрації з основної діяльності, 2 розпорядження голови районної державної адміні­страції з адміністративно-господарських питань.

За станом на 1 липня 2015 року до системи обліку (реєстру) внесено 4788 документів, що містять публічну інформацію, з них 654 внесено протягом  ІІ кварталу 2015 року.

У ІІ кварталі 2015 року до райдержадміністрації наді­йшло на розгляд 15 запитів на інформацію з посиланням на Закон. Всі запити були своєчасно розглянуті та опрацьовані в терміни, передбачені ст. 20 Закону, запитувачам надано обґрунтовані відповіді. Спектр запитуваних документів був найрізноманітнішим: щодо ромської національної меншини на території району, використання бюджетних коштів, спілки ОСББ на території району, заходів, запланованих на травневі свята 2015 року, виконання законодавства в різних сферах суспільної діяльності та інше.

Додатково повідомляємо, що запит на інформацію можна подати до районної державної адміністрації:

- в письмовій формі - на поштову адресу: Валківська районна державна адмі­ністрація, пл. 50-річчя жовтня, 2, м. Валки, поштовий індекс 63002;

- в усній формі - за телефонами: 5-14-02, 5-14-34 (при телефонних запитах відповідь на нескладні питання рекомендовано надавати усно і негайно за наявності на це можливості і згоди запитувача. В інших випадках надходження телефонного запиту його зміст фіксується, а якщо суть запиту не зрозуміла (не зрозуміло, яку інформацію або документи вимагають) – запитувачеві пропонується надіслати письмовий запит);

- факсом – тел. 5-15-93;

- електронною поштою – (valkiadm@ukr.net).

Ю. Любченко,
начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Переглядів: 171 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: