Головна » 2017 » Жовтень » 24 » НАВЧАТИСЯ БУДЕ КОМФОРТНІШЕ (№ 85 від 24 жовтня 2017 року)
17:00
НАВЧАТИСЯ БУДЕ КОМФОРТНІШЕ (№ 85 від 24 жовтня 2017 року)

НАВЧАТИСЯ БУДЕ КОМФОРТНІШЕ

Практикою доведено - чим зручніше почувається дитина в школі, тим кращими є результати її навчання. А зручності ці - то не лише просторе, світле приміщення з енергозберігаючими вікнами та дверима, сучасним дизайном і новітнім обладнанням кабінетів. Це ще - і меблі, які створюють комфортне середовище для тих, хто навчається і працює.
У кожній школі час від часу виникає потреба заміни меблів, і кожен заклад вирішує цю проблему по-різному. В Огуль­цівській ЗОШ І-ІІІ ст. підійшли до цього питання по-сучасному. Група небайдужих громадян, яку очолила голова батьківського комітету Т.В. Капанадзе, розробила міні-проект «Комфортні меблі - запорука успішного навчання та розвитку школярів!» і подала його на обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». І проект став одним з переможців цього конкурсу.
Загальний кошторис проекту складає 100 тисяч гривень, з яких половина - кошти обласного бюджету. Сільська рада виділила 45 тисяч гривень, а п’ять тисяч гривень зібрала ініціативна група. За ці кошти було виготовлено та встановлено нові сучасні парти і стільці, а також столи та шафи.
Справжнім святом не лише для школи, а й для сільської громади стало урочисте відкриття успішно реалізованого проекту, яке відбулося на початку жовтня. До речі, воно співпало і ще з однією пам`ятною для села подією - 45-річям відкриття сучасного приміщення школи.
Привітати учнів, учителів, батьків, членів територіальної громади з подвійним святом прибуло чимало гостей. Розділив радість жителів села і народний депутат України Олександр Біловол, підтримку й допомогу якого відчувають і цінують огульчани. В урочистостях взяли участь та привітали, всіх присутніх на святі голова райдержадміністрації Віктор Войтенко і його перший заступник Наталія Осадча. Щиро привітав земляків від депутатського корпусу районної ради заступник голови райради Юрій Яцина. Теплі побажання учнівському та педагогічному загалу передав від депутата обласної ради Едуарда Юрченка його помічник Андрій Онищенко.
А депутат обласної ради Сергій Пієв під оплески присутніх не лише привітав огульчан зі святом, а й вручив директору школи Т.М. Омеляненко сертифікат та логотип конкурсу, які свідчать про успішну реалізацію міні-проекту, з впровадженням якого освітній заклад став ще затишнішим, ще ошатнішим. Ну, а яке свято без подарунків? Отож народний депутат України Олександр Біловол, депутати обласної ради Сергій Пієв і Тетяна Біловол, Почесний президент Всеукраїнського благодійного фонду «З добром до людей», подбали про те, щоб школа отримала новий ноутбук.
На свято в навчальний заклад прийшли і сільський голова Огульців А.О. Веретельник та керівник місцевого ПСП В.В. Рибак, і голова районної ради ветеранів В.Я. Клочко, яка свого часу очолювала школу, і багато колишніх випускників.
Зазирнути в історію школи, зі стін якої за 45 років вийшло у доросле життя 663 учні, допомогли присутнім спогади вчителів, колишніх випускників. Не забули односельці і про педагогів, яких вже немає з нами, вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.
Довго звучали тут того дня вітальні слова, пісні у виконанні і школярів, і учасників художньої самодіяльності села, зокрема, ансамблю «Джерело». А школа, відзначаючи свій ювілей, стала, здається, ще красивішою, ще молодшою. Бо така вже щаслива доля у шкіл - ніколи не старіти.

 

В. ЄВТУШЕНКО.
Фото автора.

 

Переглядів: 389 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: