Головна » 2015 » Грудень » 1 » НАША РОБОТА - ЦИФРИ І ФАКТИ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)
17:42
НАША РОБОТА - ЦИФРИ І ФАКТИ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)

НАША РОБОТА - ЦИФРИ І ФАКТИ

Упродовж поточного року, як і зазвичай, повсякденна робота районного відділу статистики полягала у виконанні планових робіт зі збору, аналітичного аналізу, поширення, зберігання та використання інформації, поданої у звітах служб, підприємств, господарств району та статистичних спостереженнях інших наших респондентів. У подальшому опрацьовані відомості, які наш відділ потім передає в область, Головне управління статистики використовує для підготовки своїх економічних допові­дей, бюлетенів, збірників про соціально-економічний стан районів області за різними галузями.
Ці матеріали розраховані для використання владними органами, галузевими фахівцями, а також широким загалом користувачів. Адже статистичні цифри докладно і безпристрасно розповідають про наше сьогодення, життя краю і його мешканців – сезонні польові роботи і чисельність худоби, фонд робочого часу й оплату праці, транспорт і зв’язок, надходження інвестицій і будівництво, торгову  мережу і демографічну ситуацію. Та ще багато  інших важливих відомостей можна одержати зі статистичних матеріалів.
Обсяг робіт, які виконують працівники відділу статистики району, чималий. Проте наш не дуже чисельний, але по-справжньому професійний колектив з ним успішно справляється. Це – заступник начальника відділу С.С. Попельнух, спеціаліст-економіст І категорії С.А. Шеремет, фахівці з інтерв’ювання С.І. Пащенко та О.В. Майбурова, які працюють здебільшого на виїзді. А внаслідок реорганізації  Головного управління статистики, що відбулося нинішньої осені, діяльність Валківського відділу статистики тепер поширюється і на Нововодолазький район. Відповідно до нас приєдналися два тамтешні працівники – В.О. Онацька і В.Д. Зубенко. Цими днями колектив відділу  поповнився ще одним спеціалістом-економістом І категорії О.А. Марченко. Всі фахівці відділу грамотні, старанні, більшість – з великим  досвідом роботи в галузі, відповідально ставляться до своєї справи, чудово її знають і сумлінно виконують.
Усіх їх, ветеранів статистичної служби, наших помічників-респондентів вітаю зі спільним святом, бажаю здоров’я, щастя, успіхів і благополуччя.

 

І. Тютюнник,
начальник відділу статистики у Валківському ра­йоні.


На знімку: С.А. Шеремет, В.О. Онацька, О.А. Марченко, О.В. Майбурова, С.С. Попельнух, В.Д. Зубенко, І.В. Тютюнник.
Фото І. Цікало.

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 215 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: