Головна » 2015 » Травень » 26 » "НАРОДНА МЕДИЦИНА, АБО ЛІКИ, ЯКІ МИ ЇМО" (№ 43 від 26 травня 2015 року)
17:00
"НАРОДНА МЕДИЦИНА, АБО ЛІКИ, ЯКІ МИ ЇМО" (№ 43 від 26 травня 2015 року)

"НАРОДНА МЕДИЦИНА, АБО ЛІКИ,
ЯКІ МИ ЇМО"

В теперішній час, з розвитком технологій, людство піднялося на високу ступінь модернізації у всіх сферах життєдіяльності. Стрімко розвиваються всілякі галузі виробництва та науки. Однією з таких являється медицина та фармацевтика, яка є невід’ємною частиною одна одної. Хотілося зупинити свою увагу на фармацевтичній галузі, а саме продукції, виробленій з натуральних складових, та її  впливі на людський організм.
Людина – це унікальний витвір природи, в якій зібрані усі хімічні елементи, які є на землі. Від сприйняття, засвоювання та використання різних елементів залежить стан людини! У свою чергу рослини мають у собі майже усі компоненти для впливу на людський організм, але не треба забувати, як казав Парацельс: „Усе є отрута, і ніщо не позбавлене отруйності; одна лише доза робить отруту непомітною”.
Таким чином, продукція вироблена з рослинних компонентів, є найбільш спорідненою, дієвою та безпечною у боротьбі з різними недугами, але тільки за умов правильної технології виробництва, правильної постановки діагнозу та правильності прийому!
Я співпрацюю з „Зеленою планетою Земної”, а саме з Зубицькою Наталією Петрівною вже майже 25 років, за цей час бачив пацієнтів з різними недугами, але можу сказати напевне: „Немає такої недуги, яку б неможливо було перемогти!”
 

З повагою - 

Юрій Набока,
фітотерапевт „Зеленої планети Земної”.

Переглядів: 233 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: