Головна » 2015 » Грудень » 26 » НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА - ПРО КЛОПОТИ БУДЕННІ (№ 106 від 26 грудня 2015 року)
17:01
НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА - ПРО КЛОПОТИ БУДЕННІ (№ 106 від 26 грудня 2015 року)

НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА - ПРО КЛОПОТИ БУДЕННІ

(ЗА МАТЕРІАЛАМИ "ПРЯМОЇ ЛІНІЇ")

Доброю традицією вже стало телефонне спілкування жителів Валківщини з головою райдержадмі­ністрації наприкінці року. Минулої середи таку передсвяткову «пряму лінію» провів В.І. Войтенко. Але проблеми, порушені у телефонних звертаннях  валківчанами, були зовсім не  святковими і стосувалися доволі широкого спектру буття.

Із 22 чоловік, котрі подзвонили на «пряму лінію», майже третина нарікали на послуги зв’язку, які  надає «Укртелеком». Про радіо, що не працює, повідомляли жителі Валок, які проживають по вул.  Щорса, провулках Пушкіна та Річному. На це ж скаржилась і мешканка Баранового. Усі просили посприяти, аби  дротове радіомовлення, яке для багатьох залишається невід’ємною частиною інформаційного простору, якнайшвидше відновило роботу.
Нарікаючи на «німе» радіо, кілька авторів звертань розповідали і про  провислі ледь не до землі після  недавньої стихії  дроти  телефонного зв’язку. Під час проведення «прямої лінії» поруч, у залі засідань райдержадміністрації, саме проходила селекторна нарада, на яку були запрошені керівники багатьох районних служб. Тож усі зауваження щодо послуг електрозв’язку В.І. Войтенко одразу передав М.Ю. Костіну з особистим наполегливим проханням у найкоротші терміни усунути  пошкодження.
Якщо ж проаналізувати географію звертань, то після найбільш чисельної  громади м. Валок у числі найактивніших на цій «прямій лінії» були також жителі Сніжківської сільради, від яких надійшло п’ять дзвінків. У трьох із них автори скаржилися на проблеми з електропостачанням, і просили посприяти, аби світло у їх помешканнях не згасало після вітру чи дощу. Адреси авторів звертань теж невідкладно були передані начальнику Валківського РЕМ Ю.В. Дубку. А те, що аварійна бригада підприємства того дня саме працювала на території Сніжкова, дало підстави Юрію Вячеславовичу запевнити, що  зазначені проблеми будуть усунені невідкладно.
Три звертання на «пряму лінію» стосувалися одного з  найболючіших фактично для всіх населених пунктів питань - стану доріг. Валківчани, зокрема,  скаржилися на стан дорожнього покриття по вул. Борща та Дідоренка. А жителька Сніжкова запитувала, коли буде відремонтовано дорогу через село у напрямку Заміського. Пообіцяти, що вже завтра все буде зроблено, пояснив В.І. Войтенко, звичайно ж не можна, бо зараз зима - не найкращий час для ремонту, але на наступний рік заплановано виконати  щодо цього значний обсяг робіт. Як на дорогах комунального значення, до числа яких належить вул. Борща і яку до плану має внести міська рада, так і стосовно автошляхів, що знаходяться у підпорядкуванні  служби автомобільних доріг.
Мешканець Заміського запитував, коли ж у їх селі нарешті буде відновлено вуличне освітлення. І почув у відповідь, що вже у першому кварталі наступного року.
Фактично вирішено всі  питання  щодо видачі необхідних рішень і погоджень для встановлення автобусної зупинки в Мельниковому, чим цікавився автор наступного телефонного  звертання. Отож тепер  сільській раді залишилося подбати про придбання зупинки та її встановлення.
Два дзвінки на одну тему  надійшли з Олександрівки.  Стурбовані люди повідомляли, що у них відбирають землю, котрою за рішенням сільської ради вони тривалий час користувалися. На  це Віктор Іванович пояснив, що коли б право власності на цю землю було  її користувачами завчасно оформлено, зараз такої проблеми б не виникало. Та все ж порадив написати звернення, щоб  мати  можливість розглянути шляхи вирішення проблеми.
У режимі телефонного спілкування з директором АТП-16341 Н.І. Тридуб було вирішено конфлікт щодо повернення дитині з багатодітної сім’ї тимчасового посвідчення, відібраного  водієм маршрутки, про що розповіла багатодітна мати з Високопілля.
Про  потребу у встановленні лавочки біля під’їзду та про ліхтарі, що  чомусь після виборів перестали працювати, розповіла мешканка багатоквартирного будинку по вул. Перемоги у Валках.  А інший валківчанин - тренер секції важкої атлетики В.В. Федотов - скористався «прямою лінією», щоб подякувати В.І. Войтенку за сприяння у вирішенні питання обігріву приміщення, де тренуються важкоатлети. Та й загалом кожне спілкування з авторами звертань, з якими проблемами б вони не телефонували, закінчувалося на позитивній ноті - взаємними поздоровленнями  з наступаючими святами і побажаннями миру, добра, злагоди, стабільності, на що всі ми так сподіваємося у   новому році.

Записала
І. ТЕРЕЩЕНКО.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 180 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: