Головна » 2015 » Листопад » 10 » НАМ ТРУДНОЩІ СЕРЦЯ НЕ ОСТУДИЛИ (№ 93 від 10 листопада 2015 року)
17:03
НАМ ТРУДНОЩІ СЕРЦЯ НЕ ОСТУДИЛИ (№ 93 від 10 листопада 2015 року)

НАМ ТРУДНОЩІ СЕРЦЯ НЕ ОСТУДИЛИ

У розмаїтті видів зв’язку – сучасних, мобільних, досконалих, які нині  пропонує сфера комунікацій, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, затребуваності, упевнено займає власну нішу і має постійних користувачів. У переліку функцій і послуг підприємств “Укрпошти” незмінними залишаються такі, які надають тільки наші поштові відділення. Зокрема, оформлення передплати на періодику, доставка преси, пенсій, письмової кореспонденції. Це, а також високий професіоналізм поштових працівників і нижча, ніж у інших підприємств зв’язку, вартість послуг сприяють тому, що на пошту люди звертаються постійно, особливо  в сільській місцевості, і її рейтинг популярності у споживачів залишається незмінно високим.
До того ж перелік послуг, які надають підприємства “Укрпошти”, постійно  розширюється, і це теж приваблює користувачів. Так,  цього року укладено договір з ТОВ “Дієса” на реалізацію побутової техніки і товарів для дому. Їх можна замовити за каталогом у будь-якому поштовому відділенні і там же одержати замовлений товар.
Ще в цьому році започатковано  благодійну акцію “Передплати пресу для захисника України”. У всіх поштових відділеннях є перелік лікувальних закладів для військовослужбовців та військових частин, куди всі  бажаючі  можуть передплатити будь-які періодичні видання для солдатів, які там лікуються і служать.
Великий обсяг робіт також виконали наші працівники, насамперед  листоноші, оперативно доставляючи  жителям  району комплекти документів для оформлення житлових субсидій.
Таким чином, пошта залишається активним учасником виробничої, соціальної сфери, побуту громадян. І хоча економічна нестабільність у державі обмежує фінансові можливості населення і підприємств, у тому числі і в користуванні поштовим зв’язком, більшість  відділень центру поштового зв’язку  №7 у районі працюють з постійним виконанням планових показників. Це, зокрема, відділення Баранового, Благодатного, Валки-1, Добропілля, Мельникового, Олександрівки, Привокзального, Сніжкова, Хворостового.
Забезпечує їх стабільну роботу  добросовісний персонал. Заслужену повагу  користувачів мають наші досвідчені працівники з багаторічним  стажем роботи – М.А. Нерубацька (Баранове), Т.М. Сук (Благодатне), Л.Б. Клименко (Сніжків), Г.Л. Лотоцька (Олександрівка), М.О. Риндіна, Л.Г. Ілюха  (Валки-1), В.М. Катрич (Мельникове). Ще небагато трудяться в галузі Л.М. Чухно (Добропілля), О.А. Косенко (Хворостове), Ю.М. Білецька (Привокзальне), проте встигли  проявити себе компетентними, старанними фахівцями.   Та без перебільшення можна сказати, що добрих слів  заслуговують усі галузеві працівники району – керівники і оператори відділень, листоноші, які, незважаючи на всі труднощі, фізичне навантаження, низьку  платню, залишаються по-справж­ньому відданими нашій справі, знають і виконують її  відповідально.
Усіх їх, наших шановних ветеранів, колег-зв’язківців з “Укртелекому” вітаю з професійним святом, бажаю здоров’я, надії й оптимізму. А мешканцям району принагідно нагадую про  передплату на 2016 рік, що зараз триває. Оформити її, як завжди, можна в поштових відділеннях і своїх  листонош. Тож передплачуйте улюблену періодику, щоб і надалі разом із поштою приходили у ваші домівки добрі вісті.
 

О. Гончаренко,
інженер поштового зв’язку ЦПЗ №7.


На знімку: листоноші поштового відділення Валки-2: О.М. Сігаєва, О.Г. Білецька, Н.П. Жукова, Н.І. Кобзар, О.Є. Білостоцька.

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 230 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: