Головна » 2015 » Серпень » 4 » НАМ РРО ВИГІДНО (№ 63 від 4 серпня 2015 року)
17:07
НАМ РРО ВИГІДНО (№ 63 від 4 серпня 2015 року)

НАМ РРО ВИГІДНО

   Кажучи «нам», маю на увазі всіх покупців. А це - кожен із нас. Чому вигідно? Бо касовий чек, який друкує реєстратор розрахункових операцій (РРО), - це, по суті, документ, у якому зазначено, де і коли куплений товар, його вартість, вага тощо.  
   От, скажімо, заходиш у супермаркет «Норма» чи у фірмовий магазин «М’яснова», купуєш товар і до  нього отримуєш чек. У разі потреби, маючи касовий чек,  можна обміняти товар чи пред’явити  претензії, якщо він виявиться неякісним. Але, слід зауважити, що якраз у цих торгових точках мені особисто  не доводилося з покупками мати жодних проблем. Напевно й те, що факт покупки підтверджується чеком, певною мірою  зобов’язує власників і продавців слідкувати за якістю товарів, дотриманням термінів їх  придатності, за  відповідністю ваги  і ціни.
    А що на ринку, у тих торгівельних точках, де касових апаратів немає? Цінників часто-густо немає теж, щодо ваги, то залишається тільки сподіватися на добропорядність продавця та правильність вагів. Як і тоді, коли купуєш кілька найменувань і сам не  встигаєш порахувати загальну суму до сплати.
   Та, на жаль, не секрет, що  обраховують нас, покупців, обвішують і продають неякісний товар доволі часто. Упевнена, що якби  в кожній торгівельній точці стояв касовий апарат і за всі покупки видавалися чеки, таких порушень було б значно менше.
   Безумовно, підтримати  малий бізнес у встановлені РРО повинна і держава, як робилося це у багатьох розвинених країнах світу. Але  моє тверде переконання - касові апарати у всіх закладах торгівлі потрібні. Це і поліпшить  фінансову дисципліну тих, хто  займається цим бізнесом, і  підвищить відповідальність перед покупцем, для якого всі вони й працюють.

Н. КОСТИРСЬКА,
 м. Валки.

Категорія: Листи | Переглядів: 196 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: