Головна » 2015 » Липень » 21 » НАЙКРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК – З ВУДКОЮ (№ 59 від 21 липня 2015 року)
17:01
НАЙКРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК – З ВУДКОЮ (№ 59 від 21 липня 2015 року)

НАЙКРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК – З ВУДКОЮ

Ставок у Барановому - одне з найулюбленіших місць проведення дозвілля для жителів села. Літньої пори сюди приходять порибалити чи просто відпочити на природі люди різного віку. Про те, щоб було тут чисто й упорядковано, подбали самі ж мешканці села, і  особливо - члени сільського товариства рибалок «Рибачок». Саме вони й стали ініціаторами та активними учасниками проведення на ставку свята з нагоди Дня рибалки.

Того недільного дня на мальовничому березі ставу було особливо людно. Зібралися тут і члени товариства «Рибачок», і любителі відпочинку на природі. На свято завітав  також голова райдержадміністрації В.І. Войтенко. Він побажав успіху всім учасникам традиційного змагання рибалок. А подарунки - рибальські снасті - одержали від керівника району наймолодший учасник змагань школяр Женя Косой, жінка-учасниця Валентина Іванівна Клименко та рибалка  найповажнішого віку Семен Олександрович Ляшенко.

А потім почалися змагання. Цікаво тут було і їх учасникам, і уболівальникам. Щасливчиком, якому  першому вдалося спіймати рибину, став Євген Федорович Кириченко. У номінації «Найбільша  рибина» переміг Іван Миколайович Курись. Найрізноманітніший улов був у Володимира Анатолійовича Косенка - і короп, і білий амур, і линки, окуні, карасі, плотвички. А найбільше риби впіймав Володимир Анатолійович Данильченко, який і став переможцем змагань. Друге й третє місця посіли відповідно Андрій Анатолійович Головко та Максим Андрійович Бринза.

Усім, кому посміхнулося  рибальське щастя, головний суддя змагань М.І. Кулі­шов та  голова райдержадміністрації В.І. Войтенко вручили подарунки і дипломи за перемогу в різних номінаціях. Також усім членам товариства «Рибачок» було урочисто вручено рибальські квитки.

Учасники свята  мали змогу поласувати і смачною запашною юшкою, на яку запросив усіх наш сільський майстер-кухар Микола Петрович Мізяк. А зварив він аж 100 літрів цієї смакоти, щоб вистачило всім.

Додали святкового настрою  всій громаді виступи троїстих музик «Холостяки» (художній керівник Заслужений  працівник культури М. Губський),  талановитого гумориста В. Бреславця, солістки М. Литовки та інших учасників художньої самодіяльності. Ще й після  закінчення святкової програми над ставом довго лунали чарівні українські пісні. Люди не поспішали розходитися по домівках, спілкувалися, співали разом, насолоджувалися красою рідної природи. І без перебільшення можна сказати - свято  подарувало неповторні, щасливі миттєвості кожному, хто прийшов того дня до ставу.

М. ПЕТРЕНКО, 
сільський голова Баранового.

На знімку:  переможця змагань рибалок В.А. ДАНИЛЬЧЕНКА (в центрі) привітали головний суддя змагань М.І. КУЛІШОВ та голова райдержадміністрації В.І. ВОЙТЕНКО.

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 215 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: