Головна » 2015 » Вересень » 12 » НАЙГОЛОВНІШИЙ ПРИЗ - ЗДОРОВ'Я (№ 74 від 12 вересня 2015 року)
17:02
НАЙГОЛОВНІШИЙ ПРИЗ - ЗДОРОВ'Я (№ 74 від 12 вересня 2015 року)

НАЙГОЛОВНІШИЙ ПРИЗ - ЗДОРОВ'Я

   День фізичної культури та спорту з повним правом можна назвати одним із наймасовіших свят в Україні. Його відзначають не лише ті, котрі виходять на стадіони й спортивні майданчики, беруть участь у різноманітних змаганнях, матчах і турнірах. Вважають своїм це свято всі, кому не байдуже власне здоров’я, хто хоче на довгі роки зберегти молодість тіла й духу, як співається в популярній спортивній пісні. Радує, що кількість таких людей зростає.
   Чимало робиться для цього і на Валківщині, зокрема, зусиллями організаторів спортивно-масової роботи, тренерів, учителів фізкультури. Особлива увага приділяється залученню до занять фізкультурою дітей та молоді. Набувають фізичного гарту і отримують спортивні навички юні жителі району в ДЮСШ «Спорт для всіх». Тут вони мають змогу займатися футболом, легкою атлетикою, важкою атлетикою, армрестлінгом, карате.
   Відвідують ДЮСШ 382 вихованці - учні Валківського ліцею ім. О.Масельського, Валківської, Сніж­ківської, Шарівської, Баранівської, Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст., Серпневого НВК.
   Вихованці ДЮСШ беруть участь в обласних і всеукраїнських  змаганнях, а вихованка тренера В.В. Федотова Аня Макарова, посіла сьоме місце в чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків і дівчат  віком до 17 років. Кращі вихованці ДЮСШ шліфують свою спортивну техніку в училищі фізичної культури на відділенні важкої атлетики (Аня Макарова і Максим Москвін), Руслан Коверя тренується в дитячій футбольній академії ФК «Металіст». А вихованець Серпневого НВК Олександр Осман є гравцем дублюючого складу чемпіона України з футболу команди  «Динамо» (Київ) та гравцем молодіжної  збірної України з футболу.
   Розвитку спортивних талантів школярів сприяє спартакіада загальноосвітніх шкіл району «Спорт протягом життя» з шести видів спорту,  яка проводиться відділом ос­віти та сектором у справах молоді і спорту райдерж­адміністрації. Учасники спартакіади виступають у двох групах. У першій групі  перше місце посіли юні спортсмени  Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Л.М. Стась), у другій групі - Серпневого НВК (вчитель Л.П. Олейникова).
   Як і раніше, одним із найулюбленіших видів спорту на Валківщині залишається футбол. Цього року до 13 зросла кількість команд - учасниць відкритого чемпіонату району з футболу. Дві команди нашого району беруть участь у чемпіонаті області з футболу. Це - «Маяк» (Валки) та «Авангард» (Високопілля). У своїй групі «А» «Маяк» посідає друге місце, «Авангард» - четверте. Обидві команди  претендують на вихід у фінал обласних змагань. Є в цьому і заслуга спонсорів Р. Рамазанова та Л. Педуна, які утримують ці команди.
  Цього року на підтримку районних футбольних команд вперше виділили кошти і місцеві ради, зокрема, Сидоренківська, Олександрівська, Високопільська сільські, Ков’язька селищна та Валківська міська ради. Допомагають також  нашим футбольним командам СВК «Дружба» (М.О. Бондар), ПСП «Шарі­вка» (О.В. Ступак) та багато інших керівників підприємств і організацій району, за що вся спортивна громада Валківщини щиро вдячна їм.
   Створені у нас належні умови і для фізичного розвитку людей з особливими потребами. У районі діє відділення «Інваспорт» Харківського обласного центру «Інваспорт» (спеціаліст Ю.А. Воловик). Двічі на тиждень люди з особливими потребами можуть прийти на тренування, які проводяться на базі ДЮСШ. Наші спортсмени-інваліди беруть участь і в обласних змаганнях. 
Щиро вітаючи жителів Валківщини з Днем фізкультури і спорту, бажаю всім здоров’я, бадьорості, життєвої активності. Нехай  здоровий спосіб життя завжди буде вашим пріоритетом.


В. ДЕТЮК,
завідувач сектору в справах молоді та спорту райдержадмі­ністрації.

Категорія: Спорт | Переглядів: 216 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: