Головна » 2016 » Січень » 23 » НАДІЙНІ СТАРШІ ДРУЗІ (№ 8 від 23 січня 2016 року)
17:03
НАДІЙНІ СТАРШІ ДРУЗІ (№ 8 від 23 січня 2016 року)

НАДІЙНІ СТАРШІ ДРУЗІ

Події на сході нашої  держави 1багато  в чому  змінили підходи педагогів до патріотичного виховання школярів. У загальноосвітніх навчальних закладах робота ця набула і глибшого  змісту, і практичної  спрямованості. Одним із головних  напрямків виховного  процесу стало  нині  формування в учнів високої  громадянської свідомості, готовності  до захисту Батьківщини, їх фізичного вдосконалення, вивчення ними   бойових традицій українського народу.
Успішно вирішувати ці завдання педагогічному колективу Серпневого НВК допомагає дружба навчального закладу з цивільним корпусом «Азов». А почалася вона із зустрічі наших старшокласників з «азовцями» в їх  тренувальному таборі. Учні побачили, як наполегливо й  завзято тренуються «азовці», спробували свої сили в подоланні смуги перешкод, збиранні та розбиранні  автомата, оволодівали основами медико-санітарної підготовки, знайомилися з прийомами тактичного бою.
Наступна зустріч відбулася вже в нашому закладі. Патріоти з «Азова» провели в нас урок мужності для учнів 6-11 класів, прочитали лекцію  з історії України, зосередивши увагу  учнів на  героїчному минулому нашої Вітчизни. Особливий інтерес у дітей викликало те, що до них завітали не просто  молоді хлопці-активісти, а учасники бойових дій. Спілкування було  щирим і невимушеним, діти отримали відповіді на багато  запитань, які їх цікавили.
Під час осінніх канікул учні 10 та 11 класів знову відвідали  «Азов». Перед цим ми знайшли  в Інтернеті інформацію про те, що  військово-патріотичний табір «Азовець» запрошує до себе  на осінні канікули школярів, які хочуть  більше дізнатися про історію України, отримати певний фізичний гарт. Зацікавившись цим повідомленням, ми зателефонували до цивільного корпусу «Азов», домовилися про приїзд. Кілька днів, проведених  у військово-патріотичному таборі, залишили найкращі враження в старшокласників. У таборі панувала атмосфера, в якій по-справжньому  гартується дух молодих  патріотів. Наші школярі бачили хлопців, готових  будь-якої  хвилини стати на захист Батьківщини, спілкувалися з ними. Таке спілкування допомогло  учням краще зрозуміти, як багато треба знати і вміти справжньому захиснику Батькі­вщини. Тож після повернення з табору старшокласники стали більше часу віддавати заняттям спортом, особистій фізичній підготовці.
Під час зимових канікул «Азов» знову запросив до  себе юних  патріотів - тепер уже в табір «Слобожанин». Наші учні   побували в таборі, познайомилися там зі своїми ровесниками з Полтавщини, поспілкувалися з тележурналістами, які знімали тут документальний фільм про «Азов», послухали лекції  з історії  України.
Зараз наші старшокласники - часті гості «Азову». Приїздять вони у військово-патріотичний табір, що діє  на його базі, не лише на канікулах, а й у вихідні. І ми, педагоги, щиро  раді, що є у наших  учнів такі надійні старші друзі. Друзі, які допомагають їм  зростати справжніми  патріотами.

 

З. РУЧКА,
заступник директора Серпневого  НВК з виховної  роботи.

 

Категорія: Освіта | Переглядів: 206 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: