Головна » 2016 » Березень » 5 » НА ЗАХИСТІ ЗАКОННОСТІ (№20-21 від 5 березня 2016 року)
17:00
НА ЗАХИСТІ ЗАКОННОСТІ (№20-21 від 5 березня 2016 року)

НА ЗАХИСТІ ЗАКОННОСТІ

На перший погляд, зовсім не жіночу професію  обрали для себе ці  красуні. Замість вишуканих суконь, ідучи на роботу, вони  щодня вдягають форму офіцерів поліції. Але хто сказав, що форменний  одяг жінкам не до лиця? 
Стаючи на захист законності і правопорядку, ці чарівні дівчата  проявляють справді чоловічу силу волі, наполегливість, професіоналізм. Навіть тоді, коли віч-на-віч доводиться  стикатися з  нахабними злочинцями і найвідвертішими проявами людської жорстокості й аморальності. Адже капітан поліції Ляна   Хрищенюк та лейтенант Ельвіра  Лиховид працюють  слідчими слідчого відділу Валківського ВП ГУ Національної поліції в Харківській області. І відповідно до своїх посадових обов’язків здійснюють досудове розслідування  кримінальних проваджень щодо  таких  злодіянь, як крадіжки, розбійні напади, інші види злочинів, виїздять на місця скоєння ДТП, де навіть не всі чоловіки здатні зберегти  самовладання.
Про роботу поліцейських, реформи, що їх  зараз переживає  правоохоронна система, населення найчастіше дізнається з інформації, яку збирає, узагальнює і готує прес-офіцер поліції Валентина  Михайленко. А значить, і від  її роботи залежить поінформованість  громадян та імідж  колег по роботі. Хоча це - лише один з багатьох  напрямків діяльності молодого  капітана поліції.
І хто б там що не говорив, мовляв, боротися зі злочинністю - справа не жіноча, є й інше твердження: краса врятує світ. І дивлячись на цих  вродливих, чарівних  поліцейських, у це справді хочеться вірити.

 

На знімку (зліва направо): Валентина Михайленко, Ляна Хрищенюк, Ельвіра Лиховид.
Фото І. Терещенко.

 

Переглядів: 291 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: