Головна » 2015 » Грудень » 17 » НА ЗАХИСТ ПРАВ ГРОМАДЯН (№ 103 від 15 грудня 2015 року)
13:47
НА ЗАХИСТ ПРАВ ГРОМАДЯН (№ 103 від 15 грудня 2015 року)

НА ЗАХИСТ ПРАВ ГРОМАДЯН

Державна виконавча служба в Україні функціонує більш як півтора десятиліття. А ось  своє професійне свято відзначає порівняно недавно - воно було встановлене Указом Президента України 2009 року.
Відділ державної виконавчої служби в нашому районі діє у складі районного  управління юстиції. Нещодавно відділ очолив Віктор Анатолійович Гончаренко. В органах ДВС він працює з 2003 року, має чималий досвід, що дозволяє йому належним чином організувати роботу відділу.
Як свідчить аналіз діяльності цієї служби, з кожним роком зростає навантаження на державних виконавців. Справлятися з ним працівникам служби допомагають професіоналізм і висока відповідальність. Так, покладені на відділ непрості завдання кваліфіковано і якісно виконують старший державний виконавець В.В. Чернецька, державний виконавець І.В. Партала, головний спеціаліст Л.М. Рапота (на  знімку).
Щиро вітаючи працівників відділу  державної  виконавчої служби з професійним святом,  бажаю їм міцного  здоров’я, добробуту, поваги й довіри громадян. Виконання судових рішень - це  важлива державна справа, яка працює на благо громадян України, захищає їх законні права. Успіхів вам у цій справі, шановні колеги. 

 

Л. ГУБСЬКА,
начальник Валківського районного управління юстиції.

Переглядів: 194 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: