Головна » 2016 » Жовтень » 25 » НА РАДІСТЬ СІЛЬСЬКІЙ ДІТВОРІ (№87 від 25 жовтня 2016 року)
17:03
НА РАДІСТЬ СІЛЬСЬКІЙ ДІТВОРІ (№87 від 25 жовтня 2016 року)

НА РАДІСТЬ СІЛЬСЬКІЙ ДІТВОРІ

Чудовий спортивно-ігровий дитячий майданчик - багатофункціональний, яскравий, з любов’ю  облаштований - став окрасою села Шарівки. І розташований він у   зручному місці - неподалік дитсадочка, поруч зі стадіоном імені І.І. Войтенка, якому, як тепер і новому місцю дозвілля для дітвори, можуть  позаздрити не лише  жителі сільської місцевості, а й  багатьох міст та районних  центрів. Здійснити ж мрію про будівництво такого майданчика Шарівська громада змогла завдяки перемозі в обласному  конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє».
Назвали свій міні-проект шарівці з любов’ю - «Діти - це  наші квіти». І так же дбайливо, турботливо обирали й облаштовували місце для майданчика, встановлювали  обладнання, щоб бавитися і займатися  спортивними вправами дітворі  на ньому було цікаво й безпечно. На всіх етапах опікувався цим керівник міні-проекту, депутат Шарівської  сільської  ради В.С. Тугай. Тому й почесну місію перерізати  символічну червону стрічку під час церемонії відкриття майданчика  доручили саме Віталію Степановичу разом  з сільським головою З.М. Хворост.
Чимало почесних гостей зібралося минулої середи в Шарівці, аби розділити радість  цієї святкової для  села події. Перший заступник голови Харківської обласної  ради В.М. Коваленко щиро  подякував ініціативній групі за успішно  реалізований проект і висловив надію, що у 2017 році Валківщина візьме ще більш активну участь у конкурсі. Тим більше, що  досвід у громад району вже є,  бо те, що з 35 поданих  на конкурс міні-проектів 17 стали  переможцями, свідчить  про їх високу якість, належну підготовку і беззаперечну  зацікавленість ініціативних груп.
На тому, що  починати свою роботу над  проектами наступного року  треба вже зараз, наголосив депутат Харківської обласної ради Е.П. Юрченко. Адже стартує обласний конкурс «Разом в майбутнє» - 2017 уже в грудні 2016 року. Прийняте таке рішення з тим, щоб  місцеві ради, формуючи бюджети на наступний рік, мали  можливість  передбачити  кошти  і на співфінансування поданих  міні-проектів. 
Вітаючи шарівську громаду з відкриттям такого чудового  майданчика, більше схожого  на дитяче  містечко, голова районної ради  В.П. Оноша від усіх  подякував організаторам конкурсу «Разом в майбутнє», завдяки якому з успіхом можна  залучати  додаткові кошти для вирішення проблем, котрих чимало в кожної  сільської  громади.
 Разом з усіма щиро тішився цій події і голова райдержадміністрації В.І. Войтенко, бо ж радість ця була розділена з його односельцями, з дітлахами, які так по-домашньому, по-родинному горнулися до  Віктора Івановича. А тільки-но завершилася урочиста  церемонія, щебетливі зграйки дітвори заповнили увесь майданчик. Бо  попри осінню прохолоду, усім  так хотілося  покататися на нових  гойдалках.
Лишивши дітей освоювати  нову розвагу, дорослі приділили  увагу більш серйозним питанням шарівської  громади, що стосуються соціальної  сфери села. І якщо стадіон просто  вразив В.М. Коваленка своєю  довершеністю, то місцева амбулаторія, розташована, як стверджують у селі, в колишній  ще панській хаті, викликала протилежні емоції. Бо ж будівля і зовні, і всередині вкрай потребує ремонту. 
Затишком, теплом зустрів гостей місцевий дитсадочок, але   тут теж  не без  проблем - наразі 47 малят чекають  своєї  черги, щоб відвідувати  дошкільний заклад, і це змушує замислитись над будівництвом нового  корпусу для малечі.
Капітального  ремонту потребує і приміщення Шарівської  школи, де навчаються багато  здібних дітей і працюють прекрасні  педагоги. Тож, як  підсумок,  спільно  було  окреслено коло питань, які потребують вирішення і фінансової допомоги, у тому числі, й з обласного  бюджету та інших джерел. А їх  зараз  чимало. Головне - не чекати манни небесної, а наполегливо працювати, опираючись на вже набутий досвід і вишукуючи нові можливості для залучення  інвестицій.

 

І. ТЕРЕЩЕНКО.
Фото автора.

 

Переглядів: 202 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: