Головна » 2015 » Травень » 23 » НА ПОЛІ - У ДВІ ЗМІНИ (№ 42 від 23 травня 2015 року)
17:04
НА ПОЛІ - У ДВІ ЗМІНИ (№ 42 від 23 травня 2015 року)

НА ПОЛІ - У ДВІ ЗМІНИ

Хоч цьогорічна весна видалася й не надто теплою, але  для росту сільгоспкультур вона сприятлива. Про це свідчить і стан  посівів, моніторинг якого агрослужба ПСП «Маяк» проводить постійно. Добре  розвиваються, зокрема, посіви озимих, які займають у господарстві 650 гектарів. Сходи озимої пшениці ми своєчасно підживили аміачною селітрою, а щоб  поля були чистими від бур’янів, у травні внесли  гербіциди.
Грунтові гербіциди внесли ми і на плантації, де росте соняшник. А зараз на останніх гектарах обробляємо засобами захисту рослин від бур’янів ячменні поля. Під цю  культуру в господарстві відведено 311 гектарів. Щоб вчасно виконати весь комплекс захисних  заходів, роботи проводимо в дві зміни. Якісно і з перевиконанням норм виробітку працюють тут механізатори Сергій Губський та його напарник Олександр Сорочинський. Не відстають від них Віталій Ольховський і Андрій  Сегеда.
Вони ж захищатимуть від бур’янів і плантації кукурудзи. Як тільки рослини досягнуть  фази десяти листків, на всій відведеній площі буде внесено гербіциди.
Крім догляду за посівами, є у нас і ще одна важлива ділянка роботи. Це - забезпечення зеленою масою поголів’я худоби в господарстві. Багаторічні трави, які займають 150 гектарів, косить трактором МТЗ-80 в агрегаті з косаркою «Рось» Олександр Рябець. А підвозить соковиту  поживу на ферму та роздає її худобі Володимир Дидюк. Трави гарно йдуть у ріст, тож  незабаром розпочнемо закладання сінажу. Трактори й косарки до роботи готові, механізатори завершують їх технологічну наладку. 

О. ДЕМЧУК,
головний агроном ПСП «Маяк».

Переглядів: 224 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: