Головна » 2015 » Серпень » 8 » НА ОСТАННІХ ГЕКТАРАХ (№ 64 від 8 серпня 2015 року)
17:07
НА ОСТАННІХ ГЕКТАРАХ (№ 64 від 8 серпня 2015 року)

НА ОСТАННІХ ГЕКТАРАХ

   Нинішній тиждень для працівників СТОВ «Ніка», задіяних на збиранні ранніх зернових, став по-справжньому  жарким - і за погодою, і за робочим ритмом. Зате у жнивного загону не було вимушених простоїв в очі­куванні, доки просохнуть поля після дощу, і вологість зерна хоча б наблизиться до оптимальної. Таким чином нам вдалося набрати необхідних темпів збирання і до цього часу практично завершити жнива.
   Повний світловий день не залишали загінки комбайни механізаторів В.М. Берні, О.М. Данильченка, О.О. Нетеси, С.І. Нехрюка. Всі екіпажі трудилися з повною віддачею, обмолочували всі разом по 130-140 гектарів за день, забезпечуючи високу якість збиральних робіт. 
   На перевезенні зерна ми задіяли свою і найману техніку, на якій працюють трактористи С.І. Котенок, Ю.М. Євтушенко, Ю.Д. Мірошник, О.М. Демченко, В.В. Макаренко та водії С.В. Лозінський, В.І. Россоха і Р.О. Косенко. Водій В.В. Курило забезпечував заправку комбайнів безпосередньо в полі. Біля збирального загону постійно чергував протипожежний загін з водою і необхідним оснащенням, трактор з плугом. Для жниварів ми створили всі необхідні умови роботи і відпочинку з триразовим гарячим харчуванням.
   Цього року клин ранніх зернових у нашому  господарстві представлений тільки озимою пшеницею, площа якої  становила 830 гектарів. Високопродуктивні сорти, чітке дотримання всіх  агротехнічних вимог і, безперечно, сумлінна праця трудівників «Ніки», знання і досвід нашого агронома  О.Ю. Осєтрова дозволили одержати високу віддачу хлібного поля - 50 центнерів зерна з   гектара.
За хлібними не забаряться й осінні  жнива. З пізніх культур вирощуємо сою, кукурудзу і цукрові буряки. Хороші види маємо й на врожай цукристих - провідної нашої культури.

Ю. СОРОЧИНСЬКИЙ, 
керуючий відділком СТОВ «Ніка».

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 275 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: