Головна » 2015 » Вересень » 26 » НА ОСІННЬОМУ ЛАНІ - ДВОЗМІНКА (№ 79 від 26 вересня 2015 року)
17:04
НА ОСІННЬОМУ ЛАНІ - ДВОЗМІНКА (№ 79 від 26 вересня 2015 року)

НА ОСІННЬОМУ ЛАНІ - ДВОЗМІНКА

   Квапить осінь сільських трудівників. Як завжди такої пори, панує напруга на полях ПСП «Маяк». Вчасно виконувати роботи осіннього польового комплексу нам допомагає використання техніки в дві зміни. Щоб не втрачати часу, ми подбали про технічне обслуговування  машин і механізмів безпосередньо в полі,  туди ж доставляємо  і гаряче харчування механізаторам.
   Така організація праці дала змогу в найкоротший строк впоратися зі збиранням соняшнику. Врожай його вирощено високий. А старанно  попрацювали на соняшникових плантаціях Віталій Ольховський, Сергій Губський, Володимир Мижирицький та Олександр Сорочинський.
   Зараз Олександр  Сорочинський разом зі своїм напарником Євгеном Козловим трудяться на підготовці грунту під урожай наступного  року. Як показує досвід, найкращий спосіб підготовки -  глибоке  рихлення. Проводять його механізатори потужним трактором «Ньюхоланд» в агрегаті зі  зрихлювачем, ширина захвату якого - 4,5 м. За   добу готуємо грунт більш як на 80 гектарах. Усього ж нам необхідно провести глибоке рихлення на площі 750 га.
   Сівбу озимої пшениці провели за всіма вимогами агротехніки, високоякісним насінням перспективних сортів. Але - в сухий грунт, тож є тривога за долю майбутнього врожаю. Посіяно озимі майже на 600 гектарах. Якщо  найближчим часом підуть дощі, засіємо ще частину площ.
   Десь ближче до середини жовтня плануємо почати збирання зернової кукурудзи. Нині ж до цих робіт приступати ще рано, оскільки, як свідчить аналіз, зерно кукурудзи ще сире. Поки що ж, готуючись до цих робіт, ще й іще раз перевіряємо, налаштовуємо техніку, щоб не підвела в гарячу пору.

 

О. ДЕМЧУК,
головний агроном ПСП «Маяк».

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 227 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: