Головна » 2015 » Жовтень » 3 » НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДО ШКОЛИ (№ 81 від 3 жовтня 2015 року)
17:05
НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДО ШКОЛИ (№ 81 від 3 жовтня 2015 року)

НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДО ШКОЛИ

Людно і гамірно було минулого тижня на подвір’ї Серпневого НВК. Зібралися тут випускники усіх років, вчителі-ветерани, нинішні господарі навчального закладу і чимало поважних гостей, щоб разом відсвяткувати 40-річчя школи, яка  дала путівку в життя сотням своїх вихованців.
Розпочалося свято екскурсом в історію школи, хвилюючою зустріччю цьогорічних першокласників і перших випускників навчального закладу 1975 року. Чимало теплих  слів прозвучало на адресу вчителів, людей, які  опікувалися  всі роки цим навчальним закладом, і тих, котрі й сьогодні  докладають зусиль, аби навчально-виховний комплекс був справді затишною другою домівкою і центром пізнання для своїх вихованців.
А це - не лише  педколектив на чолі  з директором В.В. Тарасовим, а й сільський голова М.А. Ландишев та керівник місцевого СВК «Дружба» М.О. Бондарь, керівники району В.І. Войтенко та Ю.Д. Яцина. Серед почесних гостей свята були також народний депутат України О.М. Біловол та заступник голови Харківської  облдержадміністрації Є.Д. Шахненко. Щирі оплески лунали й на адресу вже добре знаного в райо­ні своїми благодійними справами депутата Харкі­вської міськради С.М. Пієва, адже саме завдяки його опіці шкільне приміщення оновилося сучасними  енергозбері­гаючими вікнами. І справді шквал аплодисментів вибурхнув після  повідомлення депутата Харківської облради, почесного президента благодійного фонду «З добром до людей» Т.В Біловол про щедрий подарунок  освітньому закладу до ювілею - новий комп’ютерний клас.
Не менш щедрі оплески звучали й після кожного виступу учасників концертної програми - народного аматорського хору «Дзвінкоголосі слобожани», дитячого хореографічного колективу,  вокальних  гуртів та солістів. А зворушливим завершенням цієї частини святкування став чарі­вний і вічно   молодий вальс, під мелодію якого  в парах закружляли нинішні школярі і випускники минулих років, вчителі і почесні гості свята.
А який же день народження  без частування? Поспілкуватися, поділитися враженнями, ще і ще раз  порадіти зустрічі з друзями-однокласниками учасники зібрання мали можливість за   імпровізованим столом в парку  неподалік школи, смакуючи неперевершеною польовою кашею. Після чого знову на подвір’я школи всіх зібрали пісенні хіти різних років у виконанні  учасників  гурту «Релакс», яких на свято запросив О.М. Біловол, і разом з якими  й сам із задоволенням виконав  кілька  улюблених  пісенних творів.
До пізнього вечора  тривало на подвір’ї школи свято дня народження  освітньої установи, а для її випускників - ще й свято зустрічі з дитинством, юністю, тими роками, що лишаються  теплими спогадами в пам’я­ті назавжди.

Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

Категорія: Без категорії | Переглядів: 362 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: