Головна » 2015 » Грудень » 17 » МІСТОК (№ 103 від 15 грудня 2015 року)
12:23
МІСТОК (№ 103 від 15 грудня 2015 року)

Більше десятка питань  було внесено до порядку денного  першої сесії Валківської  міської ради VІІ скликання. Розпочала роботу сесійного засідання голова міської виборчої комісії О.А. Войтенко інформацією щодо результатів місцевих виборів у  жовтні 2015 р.

На знімку: депутати Валківської міської ради VII скликання.

ПЕРША СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Усього Валківською  міською виборчою комісією було зареєстровано 152 кандидати в депутати по 26 округах міста. У списки для голосування було включено 7707 виборців. У виборах депутатів міської  ради взяли участь 3276 осіб, із яких 3131 проголосували за включені до виборчих бюлетенів партії і 145 бюлетенів були визнані недійсними.
Дві політичних  сили з виборчого списку - «Соці­альна партія України» та партія «Соціалісти» за результатами голосування не перетнули 5-відсотковий бар’єр. Отож склад міської ради VІІ скликання формували шість  політичних партій. По шість депутатських мандатів отримали  «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Відродження» та ВО «Батьківщина», по три мандати - «Наш край» і «Сила людей» та 2 мандати - політична партія «Нова держава».
Із 26 депутатів Валківської міської  ради у віці до 30 років - 2 чоловіки, від 30 до 45 - 8 чоловік, від 45 до 60 - 10 чоловік, старше 60 років - 6 чоловік.
За родом діяльності двоє  депутатів працюють у сфері промисловості, будівництва і транспорту, стільки ж - у житлово-комунальному господарстві, ще двоє трудяться у сфері  зв’язку, один медик, четверо - працівники освіти і культури, один працівник органів місцевого самоврядування, п’ятеро фізичних осіб - під­приємців, шестеро - пенсіонерів, один  тимчасово не працює і ще четверо трудяться в інших сферах господарського комплексу.
Щодо партійної приналежності, то з числа депутатів новообраної міської ради шестеро є членами Валківської райо­нної  партійної організації ВО «Батьківщина», двоє - партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», один - член політичної партії «Сила людей» і 17 депутатів позапартійні.
Привітавши депутатів з обранням і вручивши їм посвідчення, О.А. Войтенко поінформувала також про результати виборів міського голови,  відповідно до яких на цю посаду  обраний Валерій Володимирович Скрипніченко, та передала йому слово для подальшого ведення сесії.
Після виборів лічильної комісії депутати приступили до обрання секретаря Валківської міської ради. Згідно з регламентом кандидатуру секретаря  міськради пропонує голова. Тож В.В. Скрипніченко вніс пропозицію обрати на цю посаду А.І. Кривич, і вона була одноголосно підтримана всіма депутатами.

Згідно з рішенням сесії до складу виконавчого комітету міської ради уві­йшло 11 чоловік, а  саме:
Валерій Володимирович Скрипніченко - Валківський міський голова;
Антоніна Іванівна Кривич - секретар міської ради;
Ігор Олександрович Нізельковський -  заступник міського голови;
Людмила Михайлівна Адамська - керуюча  справами виконкому;
за згодою:
В’ячеслав Олегович Абракітов - фізична  особа - підприємець;
Юрій В’ячеславович Дубок - начальник  Валківського РЕМ;
Ніна Борисівна Желєвська - керуюча апаратом райдержадміністрації;
Юрій Васильович Колмик - головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу Нововодолазького міжрайонного управління ГУ ДСЕСУ;
Сергій Сергійович Наливайко - заступник  начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області;
Олена Дмитрівна Сілевко - завідувач  сектору у Валківському районі Зміївської МДФІ;
Станіслав Іванович Степанов  - начальник  Валкі­вського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області.
Під час формування постійних депутатських комісій та виборів їх голів  найбільш жвавим і емо­ційним було  обговорення кандидатури на голову комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності. Більшістю голосів депутатів  право очолити її було  надане Сергію Івановичу Литвину.
Головою постійної комісії міської ради з питань  екології, землекористування та будівництва обраний Володимир Іванович Ніколаєв, а комісії з питань регламенту та гуманітарної політики - Таміла Валентинівна Губська.
Визначилися депутати також  з питаннями щодо оплати праці  міського голови, його заступника та секретаря ради. А ще - прийняли рішення про перейменування міських об’єктів топоніміки, яке   публікуємо далі в повному обсязі.

І. Обихвіст,
депутат  міської ради.

 

З ТУРБОТОЮ ПРО НАШИХ МАЛЮКІВ

Кожен батько чи мати, піклуючись про найдорожче в цьому житті - своїх діточок, ладен зробити все можливе і неможливе, щоб  малята почувалися щасливими, доглянутими, захищеними, оточеними турботою, затишком і увагою.  Наші дітки відвідують прекрасний дитсадочок у Валках -  ДНЗ «Берізка»,  де працює чудовий і високопрофесійний колектив на чолі з О.В. Гамоліною. Скільки цікавих, пізнавальних заходів готують педагоги «Берізки» для нашої малечі, з якою увагою і турботою ставляться до кожної дитини! 
Цей освітній заклад має свою історію, власні  традиції. Але є й проблеми, напевне, спільні для більшості освітніх  установ - недостатнє фінансування і відсутність можливості закупити нові меблі,  провести належні ремонти приміщень. Тож, піклуючись про своїх діток, допомогти дитсадочку в цьому  намагаємося й ми - батьки. Так, побачивши стан туалетної кімнати у нашій групі «Пізнайко», ми взялися за її облаштування, і за сприяння завідуючої та вихователів забезпечили діток належними умовами й зручною сантехнікою.
А коли вже починаєш щось поліпшувати, хочеться робити це й надалі.  І тут без батьківської уваги не лишилися старезні і через це не надто зручні для дітей  ліжечка. Порадившись, ми вирішили звернутися  з цією проблемою до міського голови В.В. Скрипніченка, знаючи, скільки уваги приділяє він міським дошкільним дитячим закладам. І відразу знайшли в особі Валерія Володимировича однодумця. Він не лише посприяв тому, щоб  з міського бюджету були виділені необхідні кошти, а  й попіклувався про те, щоб нові ліжечка були справді якісними, зручними для діток.
Ми щиро вдячні нашому міському голові за таку турботу й увагу. Сердечно вітаємо з упевненою перемогою на місцевих виборах і обранням на нову каденцію. І дуже сподіваємося й на подальше порозуміння та підтримку. Зараз формується міський бюджет на наступний рік. Упевнені, що, як завжди, увага в ньому буде  приділена й дітям.  Від нашого  батьківського колективу хотіли б звернутися з пропозицією - передбачити по можливості кошти для придбання ігрового інвентарю для вихованців ДНЗ «Берізка». Це не надто великі витрати, а для дітей та вихователів, які працюють з ними, це стало би справді великою радістю.

За дорученням батьків групи «Пізнайко» ДНЗ «Берізка» - 
М. ЗЯГУН.

 

ЛЮДИНА СЛОВА

Наша вулиця Куйбишева доволі довга - тут сто дворів, і закінчується вона практично на околиці міста. Осінньої та зимової пори, коли рано темніє, освітлення тут особливо потрібне. Та протягом тривалого часу  ліхтарі на  вулиці горіли тільки до будинку №65, а далі - мов   темний тунель. Стільки незручностей через це  натерпілися місцеві жителі  - і не розповісти.
Тож звернулися ми нещодавно до міського голови В.В. Скрипніченка з проханням посприяти у відновленні вуличного освітлення. Валерій Володимирович пообіцяв допомогти, і слова дотримав. Причому вирішив проблему оперативно - вже   невдовзі темну частину вулиці було освітлено. Тепер тут горять ліхтарі, не страшно ходити вечірньої пори. Ми щиро вдячні міському голові за допомогу. Приємно, коли  керівник міста  - людина слова.
Впевнені, що й інші проблеми, з якими нам, можливо, доведеться звертатися до міського голови, вирішуватимуться так само  оперативно й по-діловому.

За дорученням жителів вул. Куйбишева -
З. КОСЕНКО.
м. Валки.

ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ ТОПОНІМІКИ МІСТА ВАЛКИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На виконання п.6 ст.7 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», врахувавши пропозиції громадськості та висновки робочої групи (протокол № 4 від 19.11.2015 р.), створеної відповідним розпорядженням міського голови від 27 травня 2015 року № 40, Валківська міська рада вирішила:
1. Перейменувати об’є­кти топоніміки у м. Валки Валківської міської ради, а саме:

2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити виготовлення  відповідних табличок.
3. Постійній комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (Литвин С.І.) передбачити кошти у бюджеті на 2016 рік на виготовлення табличок із назвами об’єктів топоніміки м. Валки.    
4. Копії цього рішення направити Валківській райдержадміністрації, райо­нній раді, реєстраційній службі Валківського районного управління юстиції Харківської області, нотаріусам міста Валки, організаціям, що надають комунальні послуги, редакції газети „Сільські новини” тощо.
5. Доручити секретарю ради Кривич А.І. забезпечити публікацію інформації про прийняття цього рішення в засобах масової інформації та веб-сайті міської ради.

В. Скрипніченко,
міський голова    
             

                         

 

Категорія: Місток | Переглядів: 350 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: