Головна » 2015 » Вересень » 29 » МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС (№ 80 від 29 вересня 2015 року)
17:00
МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС (№ 80 від 29 вересня 2015 року)

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

(З ВИСТУПУ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Є.Д. ШАХНЕНКА НА ВАЛКІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ РАДІО)

Шановні мешканці Валківського району! 
Сьогодні голова Харківської облдерж­адміністрації Ігор Львович Райнін доручив усім своїм заступникам, директорам департаментів роз’їхатися в райони області і дати оцінку, в першу чергу, стану підготовки нашої області до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. Загальновідомо, що Ігор Львович - не лише керівник області, а й лідер на Харківщині політичної сили «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Сьогодні нас багато хто критикує, але ми - влада, і  повинні відповідати за свої слова і справи. Тому я,  як заступник голови ХОДА, який опікується питаннями паливно-енергетичного комплексу, підготовки до зими і є куратором Валківського району, сьогодні побував у п’яти місцевих громадах, зустрівся з активом, з головами місцевого самоврядування, директорами шкіл, керівниками сільгосппідприємств, мешканцями району. І за інформацією, наданою райдержадміністрацією, її головою В.І. Войтенком, за нашими даними, можу твердити, що Валкі­вський район сьогодні готовий до опалювального сезону. Всі заклади освіти й охорони здоров’я уклали угоди на постачання газу. Деякі, як, наприклад, місцева  амбулаторія у  Ков’ягах, ще не забезпечені вугіллям. Але місцева влада обіцяє найближчими днями виправити ситуацію. Я особисто візьму це на контроль, і упевнений, у поліклініці в Ков’ягах обов’язково буде тепло взимку. Більше того, ми зараз домовилися і з головою селищної ради В.П. Путінцевим, і з В.І. Войтенком про те, що обов’язково зробимо малоресурсну реконструкцію всієї системи опалення лікарні - почистимо батареї, поставимо насоси, щоб досягнути якісного опалення цього закладу. 
Дуже багато питань ставлять мешканці, керівники місцевих рад, шкіл, ветерани по двох основних напрямках. Це, в першу чергу, робота газових служб, які не тільки в районі, а й в області працюють з клієнтами вкрай незадовільно. Сьогодні  знімаються  безпідставно лічильники для повірки і по три-чотири місяці не  встановлюються, нараховуються зайві куби газу. 
Надійшло багато різних зауважень.  Тому на понеділок на апаратну нараду в РДА запрошені керівники газової служби Зміївської філії та заявники з району, також  запрошений  начальник Департаменту палива й енергетики ХОДА. Наша мета - розібрати усі ці запитання конкретно, по кожному зверненню, і обов’язково дати  роз’яснення усім заявникам. А з нашим основним постачальником газу «Облгазом» ми проведемо, напевно, роз’яснювальну роботу, і я доповім голові облдержадміністрації І.Л. Райніну, що працівники цієї служби поводяться неправильно. А якщо й після цього не буде змін, то ми будемо прощатися з такими керівниками.
Інша важлива проблема не лише  в районі, а й в області, і Україні - це   стан наших доріг. І зразу скажу, що  ми не зможемо одразу відремонтувати їх усі. Але зараз у нас стоїть чітке завдання - зробити безпечним проїзд  у першу чергу шкільним автобусам. 
Глобально, на рівні країни проблема стану доріг теж вирішується. Зараз за ініціативою Президента ставиться питання про передачу всіх доріг місцевого значення на місця. Бо сьогодні ми маємо просто незрозумілу ситуацію, коли місцеві дороги, як,  наприклад, Шелудькове-Сидоренкове, перебувають на балансі  служби  автомобільних доріг України. Тобто, в Києві вирішують, ремонтувати їх чи ні. Це абсолютно неправильно. Ми очікуємо, що  в листопаді відбудеться засідання Верховної Ради, на якому нарешті приймуть закон про передачу доріг місцевого значення на місця і, безумовно, й  надходжень від тих податків, які   сплачує кожен водій у вигляді дорож­нього збору. А вже тут, на місцях, громади самі  визначатимуться, де доцільніше і де важливіше ремонтувати дороги.
Але поки такого закону немає, із залученням і сільгоспвиробників, яким велике спасибі, і підприємства  «Шебелинкагазвидобування», яке сьогодні теж допомагає нам, ми   спільно зі службою автомобільних доріг працюємо над тим, щоб налагодити в першу чергу проїзд шкільних автобусів. Так, з вівторка розпочинаються  ремонтні  роботи на автошляху Перекіп-Високопілля. На цьому тижні також розпочнеться ямковий ремонт дороги від Київської траси до Сидоренкового та до Благодатного.
Ці задачі поставлені, і я проконтролюю їх виконання. І ще хочу сказати, що достатньо серйозні проблеми, з тих, які  порушувалися, стосувалися  земельних питань, а також роботи «Укртелекому», бо в багатьох селах не працює радіо, важко додзвонитися до ремонтної служби телефонів. Усі ці питання ми взяли на контроль, і губернатор обов’язково дізнається від мене про всі ці невирішені проблеми. Уже дана  команда департаменту, який займається питаннями транспорту й зв’язку, виділити додаткові бригади для ремонту в Валківському районі радіомережі. Щоб у нас не виникало цих проблем, щоб ви могли чути і мене, і голову  райдержадміністрації, щоб ви слухали передачі обласного і місцевого радіомовлення.
Хочу сказати, що Валківський район, як мені здається, належить на сьогодні до числа благополучних. Це район, який  дійсно вміє і відпочивати, і працювати, і святкувати. Так, як на день визволення Валок, коли проходив конкурс краси «Чарівна валківчанка - 2015». Тут дуже щирі, приємні люди. Тому зараз я ще раз хочу поздоровити від імені голови Харківської облдержадміністрації І.Л. Райніна, нашої політичної  сили «Блок Петра Порошенка «Солідарність», від себе особисто валківчан зі святом звільнення, яке всі разом ми  відзначили нещодавно, і запевнити, що  спільними зусиллями ми будемо налагоджувати й побут, і дороги, і зв’язок, і роботу газових служб. Мені дуже приємно спілкуватися з вами і працювати для вас.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 223 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: