Головна » 2016 » Квітень » 5 » М'ЯСО ІЗ СИБІРКОЮ (№ 29 від 5 квітня 2016 року)
17:05
М'ЯСО ІЗ СИБІРКОЮ (№ 29 від 5 квітня 2016 року)

М'ЯСО ІЗ СИБІРКОЮ

Тиждень тому в Чугуєві виявлено випадок сибірської виразки у свині,  що утримувалася в одному з домашніх домоволодінь. Господар забив тварину вдома (не знаючи, щоправда, про наявність у неї хвороби) і, не проводячи ветеринарно-санітарної експертизи, реалізував м’ясо кільком місцевим  жителям. І тільки через три дні після цього він звернувся в місцеву  ветеринарну службу з матеріалами для проведення аналізів. 
Уже наступного дня було встановлено діагноз - сибірська виразка. Як з’ясувалося, тварина перед забоєм не оглядалася  ветфахівцями і щеплення її проти сибірки не проводилося.
А між тим, власник хворої тварини, перш ніж реалізувати м’ясо, повинен був провести  передза­бійний її огляд  у ветеринарів, післязабійний огляд м’яса та заключну експертизу незалежно від того, були чи ні в нього підозри щодо захворювання свині і не  тільки на сибірку. Така ретельна перевірка потрібна, щоб  не допустити після вживання м’яса гострих інфекційних захворювань, до яких належить і сибірська виразка.
Для ліквідації вогнища хвороби і недопущення її подальшого поширення ветфахівцями було негайно проведено весь комплекс необхідних заходів з вакцинацією тварин. На весь Чугуїв накладено карантин, який буде знято, якщо впродовж 15 днів не станеться нових спалахів хвороби. Чугуївською ветслужбою  спільно з  сан­епідслужбою області та  поліцією вилучено і спалено все уражене м’ясо. Крім, звичайно, того, яке вже було спожито. Під медичним наглядом перебувають усі особи, які купили інфіковану свинину. З ними теж проведено профілактичні заходи, і на даний час їх життю нічого не загрожує.
За висновком фахівців,  чугуївська  сибірка – це стандартна  неблагополучна ґрунтова інфекція, що може поширюватися  з грунтами, може бути на колишніх похованнях хворих на сибірку тварин. У Чугуїв вона ймовірно потрапила, як вважають фахівці, з інших територій, з кормами або  підстилковим матеріалом, які саме досліджуються.
Раніше на Харківщині вже було  кілька випадків сибірки, і саме в Чугуївському районі. Останній випадок тут було  зафіксовано 1998 року теж у приватному секторі. В області сибірка  востаннє зустрічалася серед населення 2003 року в Сахновщинському районі. Серед тварин – 2007 року в Балаклійському районі.
Основним джерелом збудника сибірки для людей є сільгосптварини та одержані при їх  вимушеному забої м’ясопродукти і сировина. В організм людини інфекція  може потрапити через пошкоджену шкіру, шлунково-кишковий тракт та дихальні шляхи. І саме шляхи потрапляння в організм визначають форму  хвороби і її  протікання. Зараження відбувається при догляді за хворими тваринами, їх забої, приготуванні й споживанні  інфікованого м’яса, контакті із шерстю, шкурами, щетиною, грунтами, які містять збудник сибірки.
А тому, щоб убезпечити себе від зараження цією небезпечною хворобою, потрібно  дотримуватися нескладних правил. Обов’язково кип’ятити перед вживанням куплене  на ринку молоко. Перед забоєм домашніх свиней і великої рогатої худоби проводити їх ветеринарний  огляд. Худобі, яка утримується в особистих підсобних господарствах, необхідно зробити щеплення проти сибірки, а ще – не випасати тварин біля худобо-могильників.
Чугуївський випадок із сибірською виразкою вкотре свідчить, як ризиковано купувати  продукти харчування у сумнівних реалізаторів і на стихійних ринках. Адже саме в таких місцях найчастіше реалізується неякісна тваринницька продукція або без ветсанекспертизи. Тому перш ніж робити покупки в місцях несанкціонованої  торгівлі, подумайте, якій небезпеці піддаєте себе і своїх рідних, згадайте про тяжкі інфекційні захворювання, якими можна таким чином негадано заразитися. Будьте уважні до свого харчування і здоров’я.

В. Супрунчук,
начальник районної державної лікарні ветмедицини.

Категорія: Актуальна тема | Переглядів: 303 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: