Головна » 2015 » Червень » 23 » ЛІТО АБО ЗОНА РИЗИКУ: СЕРЦЕ ТА СУДИНИ (№ 51 від 23 червня 2015 року)
17:02
ЛІТО АБО ЗОНА РИЗИКУ: СЕРЦЕ ТА СУДИНИ (№ 51 від 23 червня 2015 року)

ЛІТО АБО ЗОНА РИЗИКУ:
СЕРЦЕ ТА СУДИНИ

З настанням літнього періоду природа розквітає всіма барвами, комахи займають почесне місце на квітах, усе живе невпинно прагне до росту. Людина ж повинна максимально скористатися усіма цими дарунками природи.

В гонитві за можливістю все встигнути (робота, домашнє господарство) ми часто забуваємо, а часом відкладаємо на потім турботу про своє здоров’я.

У літній період, при підвищенні температури, великій кількості сонячних променів, коливаннях атмосферного тиску та інших факторах, з’являється ризик відновлення хронічних хвороб та виникнення нових.

Спробуємо розібратися у цій проблемі. Річ у тому, що при великій сонячній активності кров рухається швидше, а серце б’ється  частіше. Тому це може викликати у людей різного віку гіпертонію, інфаркт, інсульт та інше. Кажучи простіше, у спеку серце намагається качати кров в прискореному темпі, оскільки втрата рідини організмом згущує кров, яка стає менш насиченою киснем та провокує гіпоксію, і, як наслідок - втрату свідомості, головний біль, слабкість та інше. Судини при цьому теж страждають. Судинні стінки в умовах гіпоксії та густої крові можуть деформуватися, можливе також виникнення тромба, та як наслідок - ішемічні порушення у тканинах (серце, мозок, ШКТ та інше), що може призвести до інвалідності і cмерті.

Одним з найбільш доступних способів профі­лактики є нормалізація роботи тканин, органів і систем нашого організму, регулярне вживання свіжих овочів та фруктів, відмова від згубних звичок, активний спосіб життя, масаж та інше. Потрібно постійно, але у міру, поповнювати рівень  рідини в організмі (крім газованої води).

Багато рослин, які нас оточують, містять речовини, здатні допомагати при різних серцево-судинних захворюваннях, але треба пам’ятати, що неправильний збір рослинної сировини, безконтрольний прийом та помилки у призначенні, можуть спричинити суттєві негативні наслідки та погіршити перебіг хвороби. Тому в кожному окремому випадку потрібна консультація спеці­аліста та суворе дотримання вимог до прийому.

Як фітотерапевт,  можу порекомендувати в спекотний день приймати сік селери, а саме - відіжміть стебла, зелень, і вживайте по одному стакану на день - ефект перевершить очікування.

З повагою,
Ю. Набока,
фітотерапевт ТОВ «Зе­лена планета Земної”.

Переглядів: 173 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: