Головна » 2016 » Лютий » 6 » ЛІД, ЩО РАДІСТЬ ДАРУЄ (№ 12 від 6 лютого 2016 року)
17:02
ЛІД, ЩО РАДІСТЬ ДАРУЄ (№ 12 від 6 лютого 2016 року)

ЛІД, ЩО РАДІСТЬ ДАРУЄ

Зима для  багатьох людей - пора незручна: холодно, сніжно, слизько... А для   благодатненських  прихильників хокею це  практично єдина можливість  зайнятися улюбленим видом спорту. Кожної зими ми  всією громадою заливаємо каток, який охоче   відвідують на дозвіллі і дорослі, і дітвора. Навіть минулої  зими, коли  погода не дуже  сприяла  спортивним заняттям на льоду, наші хокеїсти встигли  поганяти шайбу. Нинішнього  ж сезону благодатненці вже досхочу відвели душу в  хокейних баталіях.
От хіба що щедрі  снігопади додавали хокеїстам клопоту. Вже кілька разів  доводилося розчищати  каток. В основному справлялися своїми силами. А от на Водохрещу снігопад був таким сильним, що впоратися лопатами з його наслідками хокеїсти не змогли б. І тут на допомогу прийшов СВК «Дружба» - виділив спеціальний трактор для розчищення снігу на хокейному майданчику. Та й не тільки цим підтримує наше господарство зимовий спорт у селі. Повністю коштом і матері­алами кооперативу свого часу було  обладнано  освітлення катка звичайними і спеціальними лампами, що  дозволяє займатися хокеєм і у вечірній час. Це важливо, адже більшість сільських  хокеїстів можуть  відвідати каток тільки після роботи. Турботами  «Дружби», яка забезпечує дрова і їх  підвезення,  опалюється роздягальня на катку. Допомагає СВК і в придбанні й  оновленні хокейного  інвентаря.  Таким чином  керівництво господарства підтримує  здоровий спосіб життя односельців, їх  організоване  дозвілля.
З тих пір, як у Благодатному діє  каток, у мешканців розширилися можливості для дружніх  зв’язків з іншими районами, де теж є любительські хокейні команди. Так, вже не  один рік товаришуємо з хокеїстами-аматорами з Близнюківського  району, бували в них у гостях і приймали їх на своєму льодовому майданчику. А торік, перебуваючи з візитом у близнюківців, познайомилися з такими ж хокеїстами-любителями з Первомайська і навіть провели з ними товариську зустріч на їх катку. Перемогли, щоправда,  господарі з кращою підготовкою. Та це, врешті, не так суттєво, адже в любительському спорті важливіші дружні взаємини, можливість спілкування, чималий заряд бадьорості і позитиву, які він надає.
Уже цього року наші хокеїсти одержали запрошення на товариські матчі. Тож, коли дозволить погода, плануємо побувати в Первомайську.

А. ЛАНДИШЕВ,
сільський голова Благодатного.

Категорія: Спорт | Переглядів: 249 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: