Головна » 2017 » Листопад » 7 » ЛІЦЕЙ - ЛІДЕР ЕНЕРГООЩАДНОСТІ РАЙОНУ (№89 від 7 листопада 2017 року)
17:00
ЛІЦЕЙ - ЛІДЕР ЕНЕРГООЩАДНОСТІ РАЙОНУ (№89 від 7 листопада 2017 року)

ЛІЦЕЙ - ЛІДЕР ЕНЕРГООЩАДНОСТІ РАЙОНУ

По-справжньому святковим для педагогів і учнів ліцею імені О.С. Масельського став останній день жовтня. В житті  навчального закладу відбулася важлива  подія: в присутності керівників  району і міста, депутатів районної й обласної рад було урочисто презентовано успішно реалізований міні-проект “Наш ліцей – храм освіти та флагман енергозбереження Валківського району”, який став одним з цьогорічних переможців обласного конкурсу розвитку  територіальних громад “Разом у майбутнє”.
Загальна  кошторисна вартість  міні-проекту складає 184,4 тисячі гривень, з яких половина суми – 92,2 тисячі гривень – кошти з обласного бюджету. Для реалізації проекту як його співфінансування ініціативною групою батьківського комітету ліцею було зроблено грошовий внесок на суму 9 тисяч 220 гривень. Батьки учнів брали активну участь і в  розробці проектної заявки, і у виконанні  робіт з реалі­зації міні-проекту, і контролювали їх хід на всіх етапах.
В урочистій обстановці депутат обласної ради Едуард Юрченко передав усім присутнім на зібранні вітання  від голови  Конкурсного комітету – голови обласної ради Сергія Чернова та разом з керівниками району  Віктором Войтенком і Віталієм Оношею вручив директору  ліцею Вірі Грєховій  і керівнику  ініціативної групи Тетяні Вус сертифікат конкурсу “Разом у майбутнє” та його логотипи як свідчення успішного  завершення  міні-проекту.
Для почесних гостей директор  ліцею провела екскурсію до шкільної їдальні, де продемонструвала придбані та встановлені  в рамках міні-проекту три сучасні енерго­ощадні чотириконфорні плити, з яких дві обладнані духовими шафами, та 48 водораторів, встановлених на всіх кранах загального користування. Гості особисто пересвідчились в ефекті ощадливості встановлених пристроїв і скуштували чудову шкільну випічку, яку того дня кухарі приготували саме на новому  обладнанні.
Додав зібранню святковості й приємних емоцій і концерт, який  підготували ліцеїсти на знак своєї вдячності всім, хто  долучився до підготовки і реалізації міні-проекту.

 

(За інформацією з сайту  Валківської районної ради).
 

Переглядів: 376 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: