Головна » 2015 » Серпень » 1 » ЛАН ПІДТРИМАЄ І ДОПОМОЖЕ (№ 62 від 1 серпня 2015 року)
17:04
ЛАН ПІДТРИМАЄ І ДОПОМОЖЕ (№ 62 від 1 серпня 2015 року)

ЛАН ПІДТРИМАЄ І ДОПОМОЖЕ

На родючі наші перекіпські чорноземи СТОВ «Лан», що входить до складу агрооб’єднання AgroGeneration, прийшло понад п’ять років тому. І з перших днів роботи на орендованій у власників паїв землі зарекомендувало себе справжнім господарем.

Завдяки впровадженню сучасних агротехнологій, використанню кращих сортів зернових та олійних культур вітчизняної й зарубіжної селекції підприємство щороку одержує одні з найвищих у районі врожаїв.
Та не лише вмілим господарюванням прихилило воно серця місцевих жителів. Для перекіпців СТОВ «Лан» ще й надійний помічник у вирішенні багатьох життєво-важливих проблем.
Керівництво «Лану» на чолі з директором Сергієм Байрачним не відмовляє в допомозі тим, кому без неї не обійтися, зокрема, багатодітним родинам. При цьому немає значення, орендує в них господарство земельні паї чи ні.
Ось і нещодавно скрутна ситуація склалася в сім’ї Оксани та Павла Ольховських. У них четверо малолітніх дітей, незабаром сім’я поповниться ще одним малюком. А тут клопіт - пічне опалення прийшло в непридатність. Потрібно було капітально відремонтувати його, після чого, звичайно ж, зробити ремонт у кімнатах. На жаль, коштів на все це в родини не було. Тож сільський голова Сергій Конєв вирішив звернутися за допомогою до керівництва СТОВ «Лан».
І в господарстві не тільки не відмовили в проханні, а й не стали надовго відкладати вирішення цього питання.
Незабаром багатодітній сім’ї Ольховських було виділено певну суму коштів на придбання матеріалів та проведення необхідного ремонту. Тож буде в домі і тепло, і затишно.
Свого часу, після реформування аграрного сектора в селі, жителі Перекопу з певною тривогою чекали, хто ж прийде обробляти їх землі, і як тепер вирішуватимуться соці­альні проблеми села. Нині селяни на власному прикладі переконалися: орендарі їх земель - і хлібороби вмілі, і люди небайдужі, які завжди допоможуть.


К. Педан, 
секретар Перекіпської сільської ради.

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 222 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: