Головна » 2017 » Квітень » 22 » "ЛАН" - ЛІДЕР АГРОКОМПАНІЇ (№ 32 від 22 квітня 2017 року)
17:00
"ЛАН" - ЛІДЕР АГРОКОМПАНІЇ (№ 32 від 22 квітня 2017 року)

"ЛАН" - ЛІДЕР АГРОКОМПАНІЇ

Для вдосконалення сучасних  сільгосптехнологій та запровадження інновацій у виробничу діяльність  агроформувань, які входять до складу компанії Agro Generation, її керівництвом запроваджено  щорічний рейтинг своїх  господарств. Так, за підсумками 2016  року кращим в агрокомпанії  стало СТОВ «Лан». Цю першість  господарство  утримує другий рік поспіль.
При складенні рейтингу враховано  всі  важливі показники діяльності агроформувань. Серед них урожайність  вирощуваних  культур (у «Лану» це озима пшениця, горох, соя, соняшник і кукурудза, які тут вирощують  і нинішнього рільничого  сезону), рентабельність  господарства, робота з реконструкції  та капітального будівництва виробничих  приміщень. Щодо цього торік «Ланом» зроблено капітальний ремонт вагової в Черемушнянському відділку, в Перекіпському відділку капітально поремонтовано їдальню та виконано  значний обсяг  ремонтних робіт на території  тракторної  бригади.
Для рейтингу бралася до уваги й  стабільність  площ сільгоспугідь, що досягається в тому числі й економічною  привабливістю господарства в орендодавців. А СТОВ «Лан» не   тільки своєчасно  і в повному обсязі розраховується  за оренду земельних паїв з їх власниками, а й надає їм різні послуги. Зокрема, торік безплатно  обробляли  своїм пайовикам по  20 соток городів і присадибних ділянок, а в цьому  році - по  50 соток.
Активно співпрацює «Лан» і з органами місцевого самоврядування в плані підтримки соціальної сфери сіл, у яких  орендує землю, та району в цілому. Постійно  підтримує  матеріально  загальноосвітні і дошкільні заклади, фінансує їх ремонт. Торік ним було придбано  шкільні меблі для Черемушнянської філії ліцею імені О. Масельського. Крім того, надало господарство спонсорську допомогу в ремонті пологового  відділення райлікарні. Виділяє кошти й для інших потреб громад,  зокрема ремонт  пам’ятників та впорядкування  братських могил загиблих воїнів.
Такий високий рейтинговий показник  СТОВ «Лан» - це результат злагодженої командної роботи всього  колективу агротовариства, вважає його генеральний директор С.Ф. Байрачний. Господарство й надалі дотримуватиметься визначеної компанією стратегії, спрямованої на подальший розвиток та ефективність агротовариства.

Л. Миронова.
На знімках: працівники СТОВ «Лан».

Переглядів: 141 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: