Головна » 2018 » Березень » 14 » КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ ВАЛКІВЩИНИ
16:57
КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ ВАЛКІВЩИНИ

КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ ВАЛКІВЩИНИ

Конкурс під такою назвою став у нас  уже традиційним - щороку участь  у ньому беруть кращі педагоги дошкілля, демонструючи свої таланти і креативність, майстерність і досвід.
Саме на поширення передового  досвіду в галузі дошкільного  виховання, на підвищення престижу професії вихователя був орієнтований він і цього року. Проходив конкурс на базі ДНЗ «Берізка», а змагалися за звання кращого вихователя шість  педагогів дошкільних  навчальних закладів району.
Протягом двох днів члени  журі та гості мали змогу переглянути заняття, які підготували та провели вихователі С.О. Перець (Високопі­льський  ДНЗ «Сонечко»), Л.В. Бобро (Мельниківський ДНЗ), Л.Л. Тарасевич (Валківський ДНЗ «Веселка»), М.А. Роженко (Ков’язький НВК), М.О. Лебедкова (Валківський ДНЗ «Берізка») та С.В. Дрига (Старомерчицький ДНЗ «Золотий  півник»).
Про те, з якими ідеями  педагоги  дошкілля йдуть  до своїх  вихованців і за допомогою яких  методів навчають  їх  життєвим премудростям, розповів другий етап конкурсу. У ході його вихователі презентували  власний досвід та власноруч виготовлені  посібники.
У членів журі викликав інтерес доробок кожної  учасниці конкурсу. Сподіваємося, що і колеги конкурсанток з усіх  дошкільних  закладів району оцінять  ці напрацювання та скористаються ними  в роботі.
Успішно  демонстрували  учасниці не лише   свій практичний досвід, а й теоретичну підготовку, що засвідчило  написання ними контрольної роботи. Феєричним завершенням конкурсу стало музичне вітання, яке підготували вихованці ДНЗ «Берізка» та конкурсантки.
А потім на членів журі чекала  непроста справа - підбиття підсумків. Переможницею конкурсу «Кращий вихователь Валківщини 2018 року» стала Любов Леонідівна  Тарасевич, вихователь  Валківського ДНЗ «Веселка» (на фото крайня справа), друге   й третє місця посіли відповідно Світлана Володимирівна Дрига (Старомерчицький ДНЗ «Золотий півник») та Марина Олександрівна Лебедкова (ДНЗ «Берізка»). Нині переможниця готується до участі  в обласному етапі конкурсу, цього  разу - на звання кращого вихователя  області. Від усієї душі бажаємо  їй успіху! А ще - дуже  хочемо, щоб  наступного року участь у нашому професійному конкурсі взяли вихователі з усіх дошкільних закладів району. Адже кожен дитсадок - неповторний, має свої успіхи, свою родзинку. І розкрити цю неповторність, безперечно, допоможе конкурс «Кращий вихователь Валківщини».

 

Н. ОЛІЙНИК,
методист  райметод­кабінету.

 

Переглядів: 382 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: