Головна » 2017 » Жовтень » 17 » КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ (№ 82-83 від 17 жовтня 2017 року)
17:00
КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ (№ 82-83 від 17 жовтня 2017 року)

КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ

Триденний Міжнародний агропромисловий форум з  підтримки фермерства «Агропорт. Схід. Харків-2017» відбувся тиждень тому в нашому обласному центрі. Побувала на зібранні й делегація валківських аграріїв.
У рамках заходу пройшов бізнес-форум з огляду зовнішніх і внутрішніх  ринків продовольства України, науково-практична конференція щодо  адаптації сільського господарства до зміни клімату. На демонстраційних полях Харківського національного університету імені В. Докучаєва для учасників зібрання проводився День  поля. Фермери також мали можливість оглянути зразки найсучаснішої вітчизняної  й іноземної  сільгосптехніки на  виставці, розгорнутій на території Харківського  аеропорту, де відбувався й форум.
Вітаючи учасників зібрання, перший заступник голови облдержадміністрації М.Л. Беккер відзначив, що нині Україна є активним учасником ринку ЄС. За останні три роки експортне постачання, в тому числі нашої  області, суттєво  зросло. Поточного року воно склало понад 300 мільйонів гривень - майже половину доходів, отриманих  нашими  аграрі­ями. Відзначалося також зростання інвестицій в агропромкомплекс регіону. Тільки в цьому році інвестиції в аграрний сектор області становили близько двох мільярдів доларів. Це дозволило помітно збільшити  обсяг виробництва валового  продукту сільського  господарства в цілому і в рослинництві зокрема. Харківщина,  наголошувалося, має  великий науковий і людський потенціал і стає лідером аграрного  виробництва, що може об’єднати всі можливості Сходу України.
Перший заступник голови ХОДА в урочистій обстановці вручив відзнаки керівникам кращих  фермерських господарств області в номінаціях «Кращий роботодавець», «Лідер галузі», «Досягнення в інноваціях», «Соціально  відповідальний бізнес», «Постійний  техноло­гічний розвиток» та низку інших  відзнак за високий професіоналізм та активну участь у розвитку агропромкомплексу регіону. І дуже приємно, що серед  нагороджених на форумі є й представник нашого   району - керівник фермерського господарства «СТВ-Агро» Віктор Іполітович Походящий, визнаний кращим платником податків у галузі.

 

На знімку: В.І. Походящий з начальником управління агропромрозвитку РДА М.Д. Редько на форумі «Агропорт-2017».
Кор. «СН»

 

Переглядів: 411 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: