Головна » 2015 » Грудень » 5 » КРАЩІ В ОБЛАСТІ (№ 100 від 5 грудня 2015 року)
17:00
КРАЩІ В ОБЛАСТІ (№ 100 від 5 грудня 2015 року)

КРАЩІ В ОБЛАСТІ

Рівень цивілізованості суспільства багато в чому визначається його ставленням до людей  з особливими потребами. І тут важливі не лише  матеріальна підтримка, пільги, а й  створення відповідних умов для їх життєдіяльності. Відчути всю радість життя, повірити в себе громадянам даної категорії  допомагають заняття спортом. Багато  робить для цього у нас  в області Харківський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт”.
Протягом  нинішнього року на Харківщині проводилася, зокрема, 20-та  обласна спартакіада серед спортсменів-інва­лідів. Активну участь у ній брали і представники нашого району. Спартакіада  включала в себе шість етапів, учасники яких змагалися з таких видів спорту, як шашки, шахи, настільний теніс, більярд, дартс, бамбаскет.
Наші спортсмени протягом року успішно виступали на всіх етапах. А найвдалішим став для  них заключний етап, на якому вони змагалися з бамбаскету. Проходили змагання наприкінці жовтня в м. Первомайському. В нелегкій боротьбі наш спортсмен Сергій  Євтушенко зі Сніжкова переміг в особистому заліку і став чемпіоном області.
Успішно виступив і ще один наш земляк – валківчанин  Анатолій Пасічник. Він потрапив до фіналу і приніс команді такі  потрібні  очки. Тож у загальному заліку команда Валківського району посіла  перше місце. Щиро вітаючи  спортсменів з перемогою, зичу їм подальших успіхів у  подоланні і спортивних, і життєвих висот.

Ю. Воловик,
фахівець Харківського  регіонального центру “Інваспорт” у Валківському ра­йоні.

Категорія: Спорт | Переглядів: 187 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: