Головна » 2015 » Грудень » 22 » КРАЩЕ, НІЖ ТОРІК (№ 105 від 22 грудня 2015 року
17:08
КРАЩЕ, НІЖ ТОРІК (№ 105 від 22 грудня 2015 року

КРАЩЕ, НІЖ ТОРІК

З хорошим настроєм завершують нинішній рік тваринники ПСП «Нове життя». За 11 місяців надій молока на корову тут склав 5232 кг,  що на   508 кг більше проти відповідного періоду минулого року. А найвищого показника  за даний  період домоглася Світлана Петрівна  Щербак, одержавши від кожної корови закріпленої групи по 5507 кг молока.
Запорукою цих високих результатів найперше стала міцна кормова база, про створення якої належним чином подбали працівники рослинницької галузі. І хоч погодні умови минулого польового сезону були не дуже   сприятливими, в господарстві заготовили із запасом  і силосу, й сіна, і зернофуражу. Крім  цієї поживи, худоба в достатній  кількості отримує  жом, солому. Раціон годівлі тварин повноцінний, збалансований за вмістом перетравного протеїну.
Ще однією важливою складовою успіхів тваринників є добре налагоджена племінна робота. Дійну череду ми  постійно оновлюємо за рахунок одержаного від  високопродуктивних корів молодняка. Зараз, наприклад, ми вже сформували групу первісток, доручивши її одному з кращих  тваринників господарства С.В. Остапчуку. В ці зимові дні надої по групі Станіслава Васильовича - на рівні літніх. За  добу він отримує по 18 кг молока на корову. Багато важить у роботі тваринників і хороша організація праці. В нас на фермі чітке  дотримання розпорядку робочого дня давно стало неухильним правилом. За таких умов і в  стійловий період продуктивність тварин залишається високою. А отже і прибутки галузь дає непогані, і заробітки в тваринників стабільні.

 

А. НОВОСЕЛ,
зоотехнік ПСП «Нове життя».

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 226 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: