Головна » 2018 » Січень » 16 » КОНКУРС СТАРТУ ЧЕРЕЗ ШІСТЬ ДНІВ (№ 6 від 16 січня 2018 року)
17:00
КОНКУРС СТАРТУ ЧЕРЕЗ ШІСТЬ ДНІВ (№ 6 від 16 січня 2018 року)

КОНКУРС СТАРТУ ЧЕРЕЗ ШІСТЬ ДНІВ

Минулого тижня відбулась обласна селекторна нарада щодо особливостей проведення у 2018 році конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». До участі в її роботі Валківська районна рада  запросила голів місцевих  рад, представників громадських  організацій, спілок, ОСББ, керівників закладів бюджетної  сфери. Доцільно було озвучену під час селекторної  наради інформацію  послухати і представникам органів самоорганізації населення та батьківських  рад  освітніх  установ. Адже відповідно  до змін, внесених  до умов проведення конкурсу, саме  громадські організації та спілки, домові, вуличні, квартальні комітети та батьківські ради, за умови їх офіційної реєстрації і легалізації, можуть  бути суб’єктами  подання конкурсних  заявок, а не  ініціативні групи, як було досі.

На аналізі найбільш типових помилок, допущених при поданні конкурсних  заявок минулого року, докладно зупинилась віце-президент Асоціації ОМС Харківської області Людмила Немикіна. Також  вона проінформувала  про  нові умови участі в конкурсі у 2018 році та підвищені вимоги до проектних заявок. Були озвучені й оновлені конкурсні номінації та кардинально  інший підхід до категорій учасників (докладно  про це  йшлося у статті заступника  голови районної ради Юрія Яцини «Міні-проекти з максі-ефектом»: «СН» №5 від  13 січня 2018 р.).
Графік проведення конкурсу «Разом в майбутнє» озвучила  начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної  ради Олена Кулик. Так, з 22 січня по 15 березня триватиме прийом електронних заявок на участь  у  конкурсі. До 25 березня  конкурсним комітетом мають  бути  сформовані списки проектів, допущених  до участі в конкурсі. Як зазначалося, не допускатимуться до участі в конкурсі проектні заявки, що не відповідають жодній із категорій конкурсу, з недостатньою інформацією, з неповним пакетом документів, отримані з запізненням або від  нелегалізованої організації. З 14 квітня і до  кінця місяця проводитиметься оцінка прийнятих  на конкурс міні-проектів. До  3 травня мають  бути  оприлюднені переможці конкурсу, яким впродовж  п’яти днів необхідно  буде подати конкурсному комітету паперові документи з мокрими  печатками. Реалізація міні-проектів  триватиме впродовж травня-листопада.
Детально про підготовку конкурсної документації та подання електронної проектної заявки шляхом заповнення форми, яка з 22 січня  буде відкрита на сайті обласної ради, розповіла Олена Мороз - начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного  менеджменту облради. Докладну інформацію щодо умов проведення конкурсу «Разом в майбутнє» - 2018 можна знайти на сайтах обласної  та районної  рад, а також  Асоціації органів місцевого самоврядування.
Після завершення селекторної наради голова районної ради Віталій Оноша, зважаючи  на жорсткі терміни, затверджені Положенням про конкурс, доручив усім зацікавленим щодо  участі  в цьогорічному  конкурсі «Разом в майбутнє», активно включитися в роботу з підготовки проектної документації, ретельно прорахувати кошти, необхідні для  реалізації міні-проектів, спланувати  у місцевих бюджетах кошти  на співфінансування проектів, для чого  провести сесії, внісши  це питання  до розгляду. Наголосивши на особистій відповідальності учасників конкурсу за якість підготовки конкурсних заявок та іншої документації, Віталій Петрович запевнив також  потенційних  конкурсантів у всебічній підтримці їх районною радою. А ще закликав місцеві ради активно  залучати  до участі в конкурсі організації і спілки, які відповідно  до Положення можуть  бути  суб’єктами подання конкурсних  заявок.
На можливості активно використовувати досвід участі в конкурсі «Разом в майбутнє» у минулих роках, наголосив заступник голови районної ради і координатор впровадження міні-проектів у районі Юрій Яцина. І ще раз конкретно зупинився на новаціях конкурсу в нинішньому році, деяких аспектах вирішення актуальних  щодо цього питань та в разі необхідності - організації  та проведенні навчання конкурсантів із залученням фахівців з області щодо заповнення електронної форми проектної  заявки.


 

І. ТЕРЕЩЕНКО.
Фото  автора.

 

Переглядів: 834 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: