Головна » 2017 » Жовтень » 3 » КОМП'ЮТЕР КНИЗІ ТУТ НЕ КОНКУРЕНТ (№ 79 від 3 жовтня 2017 року)
17:00
КОМП'ЮТЕР КНИЗІ ТУТ НЕ КОНКУРЕНТ (№ 79 від 3 жовтня 2017 року)

КОМП'ЮТЕР КНИЗІ ТУТ НЕ КОНКУРЕНТ

У цьому щиро переконаний колектив Валківської  центральної  районної  дитячої бібліотеки та члени ініціативної групи, котрі  розробили  і подали на  обласний конкурс «Разом в майбутнє - 2017» міні-проект «Сучасним дітям - сучасну бібліотеку!».

Нині цей проект успішно  реалізований. А на його урочисту презентацію завідувач бібліотеки Ольга Войтенко запросила справжніх  друзів і партнерів, які підтримували, допомагали, надихали втілити в життя  омріяні плани. А сама презентація захопила і порадувала всіх присутніх, адже розпочалася вона   з міні-вистави за участі двох   жителів казкового  царства дитячої книги - Бібліошки та Компика. Саме вони талановито і цікаво розповіли гостям про  зміни, що  відбулись у дитячій бібліотеці з придбанням нової  сучасної  техніки, і продемонстрували деякі її можливості.
Надбанням дитячої  бібліотеки за кошти  обласного, районного  бюджетів та спонсорів стали  сучасний телевізор і супутникова антена, три робочі комп’ютерні місця з відповідними меблями та комп’ютерними системами з підключенням до інтернету, а також  багатофункціональний   планшет, що може використовуватися і як проектор, великий  демонстраційний екран та два сучасні принтери для кольорового  друку.
Конкурс «Разом в майбутнє» справді допомагає втілювати  цікаві плани й ідеї в життя - відзначила   завідувач бібліотеки. І цей молодіжний інформаційно-бібліотечний  комп’ютерний центр уже на ділі неодноразово довів  свою ефективність. Адже відтепер в мережі інтернет можна віднайти багато затребуваної  школярами інформації, книги, яких  не вистачає у бібліотечному фонді. Отож  усі нові гаджети не лише знайшли великий попит у дітвори, а й  розширили  коло  відвідувачів бібліотеки, а також можливості її працівників.
Про інноваційність  проекту, його  ефективність  і вдале поєднання  новітніх технологій з головним покликанням бібліотечної  справи - прищеплювати  любов до книги і читання, говорили  перший заступник голови РДА Наталія Осадча, голова районної ради  Віталій Оноша, його  заступник Юрій Яцина та інші гості свята. А депутат Харківської  обласної ради  Едуард  Юрченко, вручаючи традиційні сертифікат і логотипи конкурсу «Разом в майбутнє», як член  конкурсного  комітету відзначив  міні-проект «Сучасним дітям - сучасну  бібліотеку!» як один  із тих, що від­різняється якістю підготовки і вагомим соціальним ефектом, а також є найкреативнішим  та най­більш  життєздатним з числа усіх, поданих  на цьогорічний конкурс. 

 

Фото І. Терещенко.

Переглядів: 403 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: